Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. KSUZS w Małcu zaprasza na dwa turnieje o Puchar Starosty Dąbrowskiego

KSUZS w Małcu zaprasza na dwa turnieje o Puchar Starosty Dąbrowskiego

KSUZS w Małcu zaprasza na dwa turnieje o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Katolicko – Strażacko - Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu serdecznie zaprasza na dwa otwarte turnieje o Puchar Starosty Dąbrowskiego: w piłkę siatkową dla amatorów oraz w gry zręcznościowe piłkarzyki. Turnieje odbędą się w najbliższą niedzielę 25 sierpnia 2019 roku o godz. 15:00 na boisku sportowym w Małcu.

Rozgrywki współfinansowane są ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przyznanej KSUZS w Małcu na realizację zadania publicznego pn. „Małec na Sportowo – organizacja amatorskich zawodów i imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych”.

dagj/gd

Katolicko – Strażacko - Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu serdecznie zaprasza na dwa otwarte turnieje o Puchar Starosty Dąbrowskiego: w piłkę siatkową dla amatorów oraz w gry zręcznościowe piłkarzyki. Turnieje odbędą się w najbliższą niedzielę 25 sierpnia 2019 roku o godz. 15:00 na boisku sportowym w Małcu. Rozgrywki współfinansowane są ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przyznanej KSUZS w Małcu na realizację zadania publicznego pn. „Małec na Sportowo – organizacja amatorskich zawodów i imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych”. Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin Turniejów.pdf dagj/gd