Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Środki na wsparcie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich

Środki na wsparcie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich

W Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (PROW 2007-2013) przewidziano środki na wsparcie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, w ramach działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Jest to uzupełnienie oferty pomocy dla mikroprzedsiębiorców dostępnej w ramach programów operacyjnych polityki spójności. Budżet tego działania na lata 2007-2013 wynosi ponad 1 mld EUR i jest podzielony na województwa.

Pomoc jest kierowana bezpośrednio do przedsiębiorców prowadzących albo zakładających mikroprzedsiebiorstwa, których miejsce zamieszkania albo siedziba znajduje się na obszarach wiejskich. Wsparcie polega na refundacji części kosztów inwestycji oraz części tzw. kosztów ogólnych.

Ulotka zawierająca podstawowe informacje na temat działania, w tym możliwości aplikowania o pomoc.

W Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (PROW 2007-2013) przewidziano środki na wsparcie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, w ramach działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Jest to uzupełnienie oferty pomocy dla mikroprzedsiębiorców dostępnej w ramach programów operacyjnych polityki spójności. Budżet tego działania na lata 2007-2013 wynosi ponad 1 mld EUR i jest podzielony na województwa. Pomoc jest kierowana bezpośrednio do przedsiębiorców prowadzących albo zakładających mikroprzedsiebiorstwa, których miejsce zamieszkania albo siedziba znajduje się na obszarach wiejskich. Wsparcie polega na refundacji części kosztów inwestycji oraz części tzw. kosztów ogólnych. Ulotka zawierająca podstawowe informacje na temat działania, w tym możliwości aplikowania o pomoc.