Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Środki ochrony osobistej dla DPS-ów

Środki ochrony osobistej dla DPS-ów

Środki ochrony osobistej dla DPS-ów

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej w dniach 8 i 14 kwietnia br. odebrało z magazynu Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie środki ochrony osobistej dostarczone z Agencji Rezerw Materiałowych. Wśród przekazanych artykułów były rękawice ochronne, maseczki włókninowe, płyny dezynfekujące.

Powyższe środki zostały przekazane domom pomocy społecznej działającym na zlecenie Powiatu Dąbrowskiego tj. dla Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej i Domu Radosnej Starości w Kupieninie.

Dzięki staraniom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej do domów pomocy społecznej trafiły również przyłbice przekazane przez grupę wolontariuszy wspomagających akcję „Przyłbica w koronie”. Wolontariusze z grupy drukującej na drukarkach 3D przyłbice dla personelu medycznego przekazali również partię sprzętu dla Szpitala Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Sprzęt przekazywany jest nieodpłatnie.

PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej w dniach 8 i 14 kwietnia br. odebrało z magazynu Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie środki ochrony osobistej dostarczone z Agencji Rezerw Materiałowych. Wśród przekazanych artykułów były rękawice ochronne, maseczki włókninowe, płyny dezynfekujące. Powyższe środki zostały przekazane domom pomocy społecznej działającym na zlecenie Powiatu Dąbrowskiego tj. dla Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej i Domu Radosnej Starości w Kupieninie. Dzięki staraniom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej do domów pomocy społecznej trafiły również przyłbice przekazane przez grupę wolontariuszy wspomagających akcję „Przyłbica w koronie”. Wolontariusze z grupy drukującej na drukarkach 3D przyłbice dla personelu medycznego przekazali również partię sprzętu dla Szpitala Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Sprzęt przekazywany jest nieodpłatnie. PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej