Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Środowiskowy Dom Samopomocy w Dąbrowicy zaprasza na Dzień Otwarty

Środowiskowy Dom Samopomocy w Dąbrowicy zaprasza na Dzień Otwarty

Środowiskowy Dom Samopomocy w Dąbrowicy zaprasza na Dzień Otwarty

W ramach obchodów Powiatowych Dni Osób Niepełnosprawnych dnia 19 maja 2017 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dąbrowicy odbędzie się Dzień Otwarty. Tego dnia pracownicy ŚDS zaprezentują ofertę terapeutyczną placówki i zwrócą uwagę społeczeństwa na problemy osób niepełnosprawnych. Zainteresowane osoby będą miały możliwość zasięgnięcia informacji o sposobie ubiegania się o miejsce w placówce.

W godzinach od 10.00 do 12.30 każdy zainteresowany będzie mógł przekonać się jak w ośrodku funkcjonują poszczególne pracownie:

  • pracownia kulinarna i gospodarstwa domowego,
  • pracownia artystyczno- plastyczna,
  • pracownia komputerowo-edukacyjna,
  • pracownia muzyczno- teatralna i integracji społecznej,
  • pracownia stolarsko-techniczna,
  • pracownia usprawniania fizycznego.

 

W programie przewidziane jest zwiedzanie Domu, prezentacja filmu ukazującego życie ośrodka, warsztaty plastyczno-techniczne pn. "Eko-cuda, czyli inny wymiar recyklingu" oraz warsztaty kulinarne - "Kulinarne pobudzenie wyobraźni".Na zakończenie przewidziany jest słodki poczęstunek.

Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy!

files/aktualnosci/2017/05_Maj/19_Dzien_otwarty_w_SDS_Dabrowica/dziea_otwarty_-_plakat.png

PCPR/mags

W ramach obchodów Powiatowych Dni Osób Niepełnosprawnych dnia 19 maja 2017 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dąbrowicy odbędzie się Dzień Otwarty. Tego dnia pracownicy ŚDS zaprezentują ofertę terapeutyczną placówki i zwrócą uwagę społeczeństwa na problemy osób niepełnosprawnych. Zainteresowane osoby będą miały możliwość zasięgnięcia informacji o sposobie ubiegania się o miejsce w placówce. W godzinach od 10.00 do 12.30 każdy zainteresowany będzie mógł przekonać się jak w ośrodku funkcjonują poszczególne pracownie: pracownia kulinarna i gospodarstwa domowego, pracownia artystyczno- plastyczna, pracownia komputerowo-edukacyjna, pracownia muzyczno- teatralna i integracji społecznej, pracownia stolarsko-techniczna, pracownia usprawniania fizycznego.   W programie przewidziane jest zwiedzanie Domu, prezentacja filmu ukazującego życie ośrodka, warsztaty plastyczno-techniczne pn. "Eko-cuda, czyli inny wymiar recyklingu" oraz warsztaty kulinarne - "Kulinarne pobudzenie wyobraźni".Na zakończenie przewidziany jest słodki poczęstunek. Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy! PCPR/mags