1. Św. Mikołaj odwiedził Zespół Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej

Czas Świąt Bożego Narodzenia to piękne chwile, kiedy szczególnie pamiętamy o najbliższych. Dla dzieci ten okres przede wszystkim kojarzy się ze świętym Mikołajem. Właśnie niecodzienny Mikołaj w dniu 5 grudnia 2007r. odwiedził wychowanków Zespołu Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej. Dyrektor Zespołu Pan Krzysztof Piotrowski przywitał świętego Mikołaja, który przybył wraz ze Starostą Powiatu Dąbrowskiego – Panem Wiesławem Krajewskim, Przewodniczącym Rady Powiatu Panem Robertem Kądzielową oraz Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Panią Agnieszką Anioł – Głuszek i Panią Maria Smolichą – Z-ca Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej. Mikołaj nie zapomniał o żadnym dziecku, wszyscy wychowankowie Zespołu otrzymali prezenty, wśród których znalazły się słodycze, owoce, maskotki, jak również odzież. Ponadto Starosta i Przewodniczący Rady podarowali wychowankom owoce, słodycze i małe upominki. Wizyta Mikołaja i jego pomocników sprawiała wychowankom Zespołu miłą zabawę i wprowadziła magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dla darczyńców największą radością był uśmiech każdego dziecka.Z kolei przybyłym gościom zostały podarowane przepiękne prace wykonane osobiście przez wychowanków.