Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Świąteczne spotkanie u emerytów i rencistów

Świąteczne spotkanie u emerytów i rencistów

Świąteczne spotkanie u emerytów i rencistów

W sobotę 6 kwietnia 2024 roku w Restauracji "Powiśle" Hotelu Cristal Park odbyło się wielkanocne spotkanie członków i sympatyków Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dąbrowie Tarnowskiej.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski

W imieniu Zarządu i wszystkich uczestników Przewodnicząca Halina Sarat podziękowała zaproszonym gościom za dobrą współpracę na rzecz Emerytów, a także życzyła wszystkim udanej i wyjątkowej zabawy.

W wesołej atmosferze na tanecznym parkiecie bawiono się do późnych godzin nocnych. Tradycyjne „Jajeczko” z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, przybywa uczestników i sympatyków jak i nowych członków.

Kto jak kto, ale dąbrowscy emeryci potrafią wykorzystać każdą chwilę na taniec i śpiew a wspólne rozmowy okazują się bardzo potrzebne wszystkim. Wszyscy bawią się be względu na stan zdrowia czy wiek, a i wszyscy mają dużo energii na parkiecie. Wydarzenie to było kolejną okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu w przyjaznym gronie.

W sobotę 6 kwietnia 2024 roku w Restauracji "Powiśle" Hotelu Cristal Park odbyło się wielkanocne spotkanie członków i sympatyków Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dąbrowie Tarnowskiej. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski W imieniu Zarządu i wszystkich uczestników Przewodnicząca Halina Sarat podziękowała zaproszonym gościom za dobrą współpracę na rzecz Emerytów, a także życzyła wszystkim udanej i wyjątkowej zabawy. W wesołej atmosferze na tanecznym parkiecie bawiono się do późnych godzin nocnych. Tradycyjne „Jajeczko” z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, przybywa uczestników i sympatyków jak i nowych członków. Kto jak kto, ale dąbrowscy emeryci potrafią wykorzystać każdą chwilę na taniec i śpiew a wspólne rozmowy okazują się bardzo potrzebne wszystkim. Wszyscy bawią się be względu na stan zdrowia czy wiek, a i wszyscy mają dużo energii na parkiecie. Wydarzenie to było kolejną okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu w przyjaznym gronie. fot. Oddział Rejonowy PZERiI w Dąbrowie Tarnowskiej