1. Świąteczne spotkanie w powiecie dąbrowskim

Świąteczne spotkanie w powiecie dąbrowskim

Wszyscy składali sobie życzenia i podziękowania za dotychczasową współpracę.

29 grudnia 2022 roku po Koncercie Kolęd i Pastorałek „Kolęda Hej” Kapeli Góralskiej Ciupaga z Łącka, w Domu Parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się Spotkanie Świąteczno-Noworoczne, na którym zgromadzili się zaproszeni goście, samorządowcy, służby mundurowe, dyrektorzy instytucji i placówek z terenu powiatu dąbrowskiego, koła gospodyń wiejskich oraz przedstawiciele duchowieństwa. Wszyscy składali sobie życzenia i podziękowania za dotychczasową współpracę. Podczas wydarzenia Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek w imieniu samorządu powiatowego złożył gratulacje Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich Wsi Zalipie z okazji odniesionego sukcesu i zajęcia II miejsce na podium w finale VII edycji ogólnopolskiego kulinarnego konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”.