Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów, Urząd Gminy w Mędrzechowie oraz LZS Mędrzechów serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego dla zrzeszonych oraz niezrzeszonych.

ORGANIZATORZY:
- Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów
- Urząd Gminy Mędrzechów
- LZS Mędrzechów

MIEJSCE I TERMIN:
1. Turniej Odbędzie się dnia: 15 Grudnia 2012 (sobota) o godzinie 10:00 w Hali Sportowej w Zespole Szkół w Mędrzechowie.
2. Zapisy do godziny 9:30 w dniu zawodów lub telefonicznie pod numerem 667020235.

SPRAWY ORGANIZACYJNE:
1. W turnieju dla niezrzeszonych mogą uczestniczyć zawodnicy nie posiadający licencji zawodniczych w PZTS natomiast w turnieju dla graczy zrzeszonych zawodnicy zrzeszeni w PZTS.
2. Turnieje są organizowane bez podziału na kategorie wiekowe.
3. Uczestników zawodów obowiązuje obuwie sportowe (biała podeszwa) oraz strój sportowy .
4. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zawodników.
5. Ubezpieczenie oraz dojazd uczestników we własnym zakresie.

NAGRODY:
Za pierwsze 5 miejsc przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

ORGANIZATOR:
- zapewnia szatnię - za zgubione rzeczy nie ponosi odpowiedzialności
- wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator .

Więcej informacji pod numerem telefonu 667-020-235.

Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów, Urząd Gminy w Mędrzechowie oraz LZS Mędrzechów serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego dla zrzeszonych oraz niezrzeszonych. ORGANIZATORZY:- Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów- Urząd Gminy Mędrzechów- LZS Mędrzechów MIEJSCE I TERMIN:1. Turniej Odbędzie się dnia: 15 Grudnia 2012 (sobota) o godzinie 10:00 w Hali Sportowej w Zespole Szkół w Mędrzechowie.2. Zapisy do godziny 9:30 w dniu zawodów lub telefonicznie pod numerem 667020235. SPRAWY ORGANIZACYJNE:1. W turnieju dla niezrzeszonych mogą uczestniczyć zawodnicy nie posiadający licencji zawodniczych w PZTS natomiast w turnieju dla graczy zrzeszonych zawodnicy zrzeszeni w PZTS.2. Turnieje są organizowane bez podziału na kategorie wiekowe.3. Uczestników zawodów obowiązuje obuwie sportowe (biała podeszwa) oraz strój sportowy .4. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zawodników.5. Ubezpieczenie oraz dojazd uczestników we własnym zakresie. NAGRODY:Za pierwsze 5 miejsc przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy. ORGANIZATOR:- zapewnia szatnię - za zgubione rzeczy nie ponosi odpowiedzialności- wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator . Więcej informacji pod numerem telefonu 667-020-235.