Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

  Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów, Urząd Gminy w Mędrzechowie oraz LSZ Mędrzechów serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w VII Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego dla zrzeszonych oraz amatorów.

Organizatorzy:

- Stowarzyszenie LZS Mędrzechów.

- Urząd Gminy Mędrzechów,

- LZS Mędrzechów.

Miejsce i termin:

Turniej odbędzie się dnia 20 grudnia tj. sobota o godzinie 10.00 w Hali Sportowej. Zapisy będą trwać do godziny 9.30 w dniu zawodów lub telefonicznie pod numerem – 667020235.

Sprawy organizacyjne:

  1. W turnieju dla amatorów mogą startować zawodnicy, którzy nie uczestniczą w rozgrywkach tenisa stołowego organizowanych przez PZTS, jak również zawodnicy, którzy posiadają licencję, ale nie zagrali ani jednego spotkania ligowego w sezonie 2014/2015. W turnieju dla zrzeszonych mogą brać udział pozostali zawodnicy do III ligi włącznie.
  2. Turnieje są organizowane bez podziału na kategorie wiekowe.
  3. Uczestników zawodów obowiązuje obuwie sportowe (biała podeszwa) oraz strój sportowy.
  4. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zawodników.
  5. Ubezpieczenie oraz dojazd uczestników we własnym zakresie.

Wpisowe do turnieju wynosi 5 zł.

Nagrody:

Za pierwsze 5 miejsc przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Organizator zapewnia szatnię (za zgubione rzeczy nie ponosi odpowiedzialności), gorące napoje.

Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 667-020-235.

files/aktualnosci/2014/12_grudzien/16_Swiateczny_Turniej_Tenisa_Stolowego/swiatecznyturniej7.JPG

  Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów, Urząd Gminy w Mędrzechowie oraz LSZ Mędrzechów serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w VII Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego dla zrzeszonych oraz amatorów. Organizatorzy: - Stowarzyszenie LZS Mędrzechów. - Urząd Gminy Mędrzechów, - LZS Mędrzechów. Miejsce i termin: Turniej odbędzie się dnia 20 grudnia tj. sobota o godzinie 10.00 w Hali Sportowej. Zapisy będą trwać do godziny 9.30 w dniu zawodów lub telefonicznie pod numerem – 667020235. Sprawy organizacyjne: W turnieju dla amatorów mogą startować zawodnicy, którzy nie uczestniczą w rozgrywkach tenisa stołowego organizowanych przez PZTS, jak również zawodnicy, którzy posiadają licencję, ale nie zagrali ani jednego spotkania ligowego w sezonie 2014/2015. W turnieju dla zrzeszonych mogą brać udział pozostali zawodnicy do III ligi włącznie. Turnieje są organizowane bez podziału na kategorie wiekowe. Uczestników zawodów obowiązuje obuwie sportowe (biała podeszwa) oraz strój sportowy. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zawodników. Ubezpieczenie oraz dojazd uczestników we własnym zakresie. Wpisowe do turnieju wynosi 5 zł. Nagrody: Za pierwsze 5 miejsc przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Organizator zapewnia szatnię (za zgubione rzeczy nie ponosi odpowiedzialności), gorące napoje. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 667-020-235.