Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Święto patrona szkoły w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Święto patrona szkoły w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Święto patrona szkoły w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

20 stycznia 2023 roku w Zespole Szkół Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się akademia z okazji 102. rocznicy urodzin patrona tej placówki. Krzysztof Kamil Baczyński - wybitny poeta i patriota, który z odwagą i poświęceniem walczył za Ojczyznę, czuwa nad społecznością szkoły od ponad 30 lat. Jest wspaniałym wzorem dla młodzieży i grona pedagogicznego, a jego postawa i kanon wartości są godne naśladowania dla nas wszystkich.

Na uroczystości samorząd powiatowy reprezentowała Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz, który przekazała adres okolicznościowy oraz gratulacje skierowane od Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka oraz Wicestarosty Krzysztofa Bryka. Podziękowała również za kultywowanie szkolnych tradycji i troskę o dobre imię Waszej placówki, życząc samych sukcesów na niwie edukacji.

Święto patrona było również okazją do wręczenia pucharu oraz medali uczniom, którzy zajęli I miejsce w zawodach w piłce nożnej o Mistrza Szkoły w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego.

20 stycznia 2023 roku w Zespole Szkół Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się akademia z okazji 102. rocznicy urodzin patrona tej placówki. Krzysztof Kamil Baczyński - wybitny poeta i patriota, który z odwagą i poświęceniem walczył za Ojczyznę, czuwa nad społecznością szkoły od ponad 30 lat. Jest wspaniałym wzorem dla młodzieży i grona pedagogicznego, a jego postawa i kanon wartości są godne naśladowania dla nas wszystkich. Na uroczystości samorząd powiatowy reprezentowała Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz, który przekazała adres okolicznościowy oraz gratulacje skierowane od Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka oraz Wicestarosty Krzysztofa Bryka. Podziękowała również za kultywowanie szkolnych tradycji i troskę o dobre imię Waszej placówki, życząc samych sukcesów na niwie edukacji. Święto patrona było również okazją do wręczenia pucharu oraz medali uczniom, którzy zajęli I miejsce w zawodach w piłce nożnej o Mistrza Szkoły w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego.