Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Święto Patrona w Zespole Szkół w Brniu

Święto Patrona w Zespole Szkół w Brniu

Święto Patrona w Zespole Szkół w Brniu

6 grudnia w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu odbyły się obchody Dnia Patrona Szkoły. To piękna tradycja w tej placówce kultywowana od wielu, wielu lat, która sprawia, że pamięć o wybitnym pisarzu literatury polskiej i nobliście jest wciąż żywa. Jego wartości dla młodego pokolenia są drogowskazem, a wszelkie działania inspirowane jego postacią.

W akademii uczestniczyła społeczność szkolna, a także zaproszeni goście: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz, Dyrektor Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu Małgorzata Bułat oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie Małgorzata Morawiec.

W imieniu samorządu powiatowego życzenia złożył Starosta. Przekazał również na ręce Kierownik Szkolenia Praktycznego Alicji Krakowskiej adres okolicznościowy skierowany z okazji uroczystości do Dyrektora szkoły Jarosława Boryczki.

6 grudnia w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu odbyły się obchody Dnia Patrona Szkoły. To piękna tradycja w tej placówce kultywowana od wielu, wielu lat, która sprawia, że pamięć o wybitnym pisarzu literatury polskiej i nobliście jest wciąż żywa. Jego wartości dla młodego pokolenia są drogowskazem, a wszelkie działania inspirowane jego postacią. W akademii uczestniczyła społeczność szkolna, a także zaproszeni goście: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz, Dyrektor Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu Małgorzata Bułat oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie Małgorzata Morawiec. W imieniu samorządu powiatowego życzenia złożył Starosta. Przekazał również na ręce Kierownik Szkolenia Praktycznego Alicji Krakowskiej adres okolicznościowy skierowany z okazji uroczystości do Dyrektora szkoły Jarosława Boryczki. fot. Zespół Szkół w Brniu