Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze” nie odbędą się.

„Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze” nie odbędą się.

„Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze” nie odbędą się.

W dniu 21 czerwca 2010r. w Urzędzie Gminy w Mędrzechowie odbyło się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wraz z Burmistrzami oraz Wójtami Gmin Powiatu Dąbrowskiego zdecydowali, że z powodu wielkich strat jakie wyrządziła tegoroczna powódź „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze", które były zaplanowane na 22 sierpnia - nie odbędą się.

Na posiedzeniu Zarządu Stowarzyszenia podjęto również decyzję, że samorządy powiatowe i gminne sfinansują koszt zainstalowania systemu monitorowania stanu rzek i cieków wodnych na terenie Powiatu Dąbrowskiego, służącego do bieżącego pomiaru wody w rzekach, a w razie zagrożenia przesyłania informacji do sztabów kryzysowych.

W dniu 21 czerwca 2010r. w Urzędzie Gminy w Mędrzechowie odbyło się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wraz z Burmistrzami oraz Wójtami Gmin Powiatu Dąbrowskiego zdecydowali, że z powodu wielkich strat jakie wyrządziła tegoroczna powódź „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze", które były zaplanowane na 22 sierpnia - nie odbędą się. Na posiedzeniu Zarządu Stowarzyszenia podjęto również decyzję, że samorządy powiatowe i gminne sfinansują koszt zainstalowania systemu monitorowania stanu rzek i cieków wodnych na terenie Powiatu Dąbrowskiego, służącego do bieżącego pomiaru wody w rzekach, a w razie zagrożenia przesyłania informacji do sztabów kryzysowych.