1. Święto Powiśla Dąbrowskiego w TVP Kraków

Święto Powiśla Dąbrowskiego w TVP Kraków

files/aktualnosci/2014/08_sierpien/26_TVP_Krakow_na_Swiecie_Powisla_Dabrowskiego/dozynki_logo.jpg

W niedzielę 24 sierpnia 2014 roku na antenie TVP Kraków prezentował się Powiat Dąbrowski na żywo w cyklu „Witamy w …” w ramach regionalnej imprezy promującej rolnictwo i przedsiębiorczość a także kulturę naszego regionu pn. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze”.   Zapraszamy jeszcze raz do zobaczenia tego wydarzenia na stronie internetowej naszego powiatu klikając w poniższy obrazek.