Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Święty Mikołaj przyjechał do Dąbrowy

Święty Mikołaj przyjechał do Dąbrowy

Święty Mikołaj przyjechał do Dąbrowy

300 dzieci w wieku 3-10 lat wzięło udział w spotkaniu ze św. Mikołajem, które zostało zorganizowane w Ośrodku Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej przez Dąbrowski Dom Kultury i Spółdzielnię Mieszkaniową. Dzieciaki otrzymały wielkie paczki pełne słodkości, ufundowane również dzięki pomocy sponsorów: Rady Osiedla nr 2 (Przewodniczący Marcin Kądzielawa), rodziców dzieci oraz Wiesława Krajewskiego - Posła na Sejm RP  i Patryka Jakiego - Posła do Europarlamentu.

W obdarowywaniu milusińskich pomagała św. Mikołajowi liczna rzesza Śnieżynek i Reniferków: Kinga Fido, Blanka Pietras, Emilia Celak, Gabriela Czupryna, Kamila Minorczyk, Natalia Tomoś, Karolina Szkutnik, Karolina Kowal, Nadia Bober, Szymon Bil, Patryk Wąż, Sebastian Żołądź, Piotr Jaworski i Paweł Monkiewicz. W zorganizowanie imprezy – jak zwykle bardzo znacząco – włączyła się świetlica osiedlowa (Centrum Osiedlowe) z pracującymi tak instruktorkami: Elżbietą Wiatr i Pauliną Białas.

DDK

300 dzieci w wieku 3-10 lat wzięło udział w spotkaniu ze św. Mikołajem, które zostało zorganizowane w Ośrodku Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej przez Dąbrowski Dom Kultury i Spółdzielnię Mieszkaniową. Dzieciaki otrzymały wielkie paczki pełne słodkości, ufundowane również dzięki pomocy sponsorów: Rady Osiedla nr 2 (Przewodniczący Marcin Kądzielawa), rodziców dzieci oraz Wiesława Krajewskiego - Posła na Sejm RP  i Patryka Jakiego - Posła do Europarlamentu. W obdarowywaniu milusińskich pomagała św. Mikołajowi liczna rzesza Śnieżynek i Reniferków: Kinga Fido, Blanka Pietras, Emilia Celak, Gabriela Czupryna, Kamila Minorczyk, Natalia Tomoś, Karolina Szkutnik, Karolina Kowal, Nadia Bober, Szymon Bil, Patryk Wąż, Sebastian Żołądź, Piotr Jaworski i Paweł Monkiewicz. W zorganizowanie imprezy – jak zwykle bardzo znacząco – włączyła się świetlica osiedlowa (Centrum Osiedlowe) z pracującymi tak instruktorkami: Elżbietą Wiatr i Pauliną Białas. DDK