Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Święty Mikołaj w Zespole Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej

Święty Mikołaj w Zespole Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej

Święty Mikołaj  w Zespole Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej

„Przez zamieci, śniegi srogie, przyszedł nasz Mikołaj drogi"

/ks. Marian/

Podobnie jak w zeszłym roku tak i w tym Święty Mikołaj z wielkim workiem pełnym prezentów odwiedził wychowanków Zespołu Jednostek Wspierających Rodzinę przy ul. Piłsudskiego 54, w Dąbrowie Tarnowskiej.

Mikołaj na spotkanie przybył wraz ze swoimi pomocnikami w rolę których wcieli się Starosta Powiatu Dąbrowskiego – Wiesław Krajewski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej - Stanisław Początek, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej – Agnieszka Anioł – Głuszek, Z - ca Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej – Maria Smolicha, Przewodniczący Rady Miejskiej – Bogusława Serwicka, , Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej- Jacek Sarat oraz Z-ca Dyrektora MGOPS - Halina Sarat.

Mikołaj nie zapomniał o żadnym dziecku i wszyscy otrzymali prezenty wśród których znalazły się słodycze, owoce, maskotki i wiele innych niespodzianek, o które dzieci prosiły
w swoich listach do Świętego Mikołaja. Przybyli goście zostali obdarowani przepięknymi pracami wykonanymi przez wychowanków. Obowiązki mikołajkowe wypełniał Pan Edward Urbańczyk - Prezes Miejskiego Koła Stowarzyszenia "Civitas Christiana" w Dąbrowie Tarnowskiej.

„Przez zamieci, śniegi srogie, przyszedł nasz Mikołaj drogi" /ks. Marian/ Podobnie jak w zeszłym roku tak i w tym Święty Mikołaj z wielkim workiem pełnym prezentów odwiedził wychowanków Zespołu Jednostek Wspierających Rodzinę przy ul. Piłsudskiego 54, w Dąbrowie Tarnowskiej. Mikołaj na spotkanie przybył wraz ze swoimi pomocnikami w rolę których wcieli się Starosta Powiatu Dąbrowskiego – Wiesław Krajewski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej - Stanisław Początek, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej – Agnieszka Anioł – Głuszek, Z - ca Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej – Maria Smolicha, Przewodniczący Rady Miejskiej – Bogusława Serwicka, , Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej- Jacek Sarat oraz Z-ca Dyrektora MGOPS - Halina Sarat. Mikołaj nie zapomniał o żadnym dziecku i wszyscy otrzymali prezenty wśród których znalazły się słodycze, owoce, maskotki i wiele innych niespodzianek, o które dzieci prosiływ swoich listach do Świętego Mikołaja. Przybyli goście zostali obdarowani przepięknymi pracami wykonanymi przez wychowanków. Obowiązki mikołajkowe wypełniał Pan Edward Urbańczyk - Prezes Miejskiego Koła Stowarzyszenia "Civitas Christiana" w Dąbrowie Tarnowskiej.