Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest uroczyście obchodzony w instytucjach związanych z oświatą. Jest okazją do nagradzania wyróżniających się nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Powiatu Dąbrowskiego pragną złożyć wszystkim Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia.

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Nauczyciele, Wychowawcy, Pedagodzy

oraz Pracownicy Oświaty

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu samorządu powiatu dąbrowskiego, składamy Państwu serdeczne życzenia i podziękowania.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, trud i wysiłek poświęcony codziennej pracy oraz kształtowanie umysłów i serc młodzieży, a także przygotowanie ich do godnego, dorosłego życia.

W tym szczególnym dniu życzymy Państwu dużo wytrwałości, sukcesów, a przede wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej. Niech Wasza wiedza, profesjonalizm i pasja służą jak najlepszemu wychowaniu młodego pokolenia Polaków – mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

Z wyrazami szacunku,

Krzysztof Bryk

Marta Chrabąszcz

Lesław Wieczorek

Wicestarosta Dąbrowski

Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego

Starosta Dąbrowski

 

Dzień Edukacji Narodowej jest uroczyście obchodzony w instytucjach związanych z oświatą. Jest okazją do nagradzania wyróżniających się nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Powiatu Dąbrowskiego pragną złożyć wszystkim Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia. Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pedagodzy oraz Pracownicy Oświaty   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu samorządu powiatu dąbrowskiego, składamy Państwu serdeczne życzenia i podziękowania. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, trud i wysiłek poświęcony codziennej pracy oraz kształtowanie umysłów i serc młodzieży, a także przygotowanie ich do godnego, dorosłego życia. W tym szczególnym dniu życzymy Państwu dużo wytrwałości, sukcesów, a przede wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej. Niech Wasza wiedza, profesjonalizm i pasja służą jak najlepszemu wychowaniu młodego pokolenia Polaków – mieszkańców powiatu dąbrowskiego. Z wyrazami szacunku, Krzysztof Bryk Marta Chrabąszcz Lesław Wieczorek Wicestarosta Dąbrowski Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Starosta Dąbrowski