1. Życzenia noworoczne

Życzenia noworoczne

Dziś przypada Sylwester, a więc ostatni dzień 2020 roku.

Dziś przypada Sylwester, a więc ostatni dzień 2020 roku. Z tej okazji Samorząd Powiatu Dąbrowskiego pragnie podziękować wszystkim parlamentarzystom, samorządowcom, instytucjom, służbom, stowarzyszeniom i organizacjom za całoroczną bardzo dobrze układającą się współpracę. Jednocześnie życząc zdrowia i pomyślności, w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku, a w szczególności powrotu do codzienności sprzed pojawienia się epidemii. Niech 2021 Rok przyniesie Państwu spełnienie planów i zamierzeń, a także poczucie bezpieczeństwa i spokój.