Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia od Samorządu Powiatowego z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Życzenia od Samorządu Powiatowego z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Życzenia od Samorządu Powiatowego z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Szanowni Państwo, z okazji Waszego święta pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia; wielu lat zdrowia, zawsze otaczającej Was miłości, życzliwości i dobrego słowa.

Drodzy Seniorzy, macie w sobie jednocześnie tyle troski, ciepła i miłości, co pozwala Wam cierpliwie słuchać i doskonale rozumieć problemy wnuków, a także być zawsze gotowymi do niesienia im pomocy w trudnych chwilach.

Umiecie szczerze podarować innym uśmiech, dobroć i radość.

Szanowni Państwo, przyjmijcie podziękowania, jako dowód naszego uznania i szacunku.

Ogrom Waszych zasług jest nie do przecenienia – począwszy od opieki nad wnukami, przez życzliwe słowo i miłość do bliźnich, kształtowanie wiary i patriotyzmu, wpajanie zasad moralnych i wzmacnianie więzi rodzinnych, a skończywszy na obdarowywaniu upominkami, czy też przyrządzaniu ulubionych potraw.

Życzymy, aby następne lata Waszego życia upływały Wam bez zmartwień i trosk w otoczeniu kochającej rodziny i przyjaciół.

Tadeusz Kwiatkowski Wicestarosta Dąbrowski

Robert Kądzielawa Przewodniczący Rady Powiatu

Wiesław Krajewski  Starosta Dąbrowski

Szanowni Państwo, z okazji Waszego święta pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia; wielu lat zdrowia, zawsze otaczającej Was miłości, życzliwości i dobrego słowa. Drodzy Seniorzy, macie w sobie jednocześnie tyle troski, ciepła i miłości, co pozwala Wam cierpliwie słuchać i doskonale rozumieć problemy wnuków, a także być zawsze gotowymi do niesienia im pomocy w trudnych chwilach. Umiecie szczerze podarować innym uśmiech, dobroć i radość. Szanowni Państwo, przyjmijcie podziękowania, jako dowód naszego uznania i szacunku. Ogrom Waszych zasług jest nie do przecenienia – począwszy od opieki nad wnukami, przez życzliwe słowo i miłość do bliźnich, kształtowanie wiary i patriotyzmu, wpajanie zasad moralnych i wzmacnianie więzi rodzinnych, a skończywszy na obdarowywaniu upominkami, czy też przyrządzaniu ulubionych potraw. Życzymy, aby następne lata Waszego życia upływały Wam bez zmartwień i trosk w otoczeniu kochającej rodziny i przyjaciół. Tadeusz Kwiatkowski Wicestarosta Dąbrowski Robert Kądzielawa Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Krajewski  Starosta Dąbrowski