Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia od Starosty Dąbrowskiego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2007/2008

Życzenia od Starosty Dąbrowskiego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2007/2008

Po raz kolejny wchodzicie w mury szkolne z radością, zapałem i wiarą w efektywność podejmowanych przez Was działań. Szkolny dzwonek - zwiastun rozpoczynających się trudów, sukcesów i radości oznajmia nam wszystkim, że należy podjąć wszystkie starania dla dobra uczniów, zdobywania rzetelnej wiedzy i systematycznego budowania wartościowego wizerunku naszej Ojczyzny.

„Per aspera ad astra" – tylko przez trud i wytężoną pracę można wznieść się wysoko. W tych zamierzeniach szkoła, rodzina oraz instytucje sprawujące nadzór nad działalnością placówek oświatowych powinny być jednomyślne. Od tej współpracy zależy bowiem kształt przyszłych pokoleń.

Szanowni Państwo

Życzę wszystkim, którzy w szkole pracują od wielu lat i tym, dla których jest to pierwszy dzwonek w tym miejscu, by z radością podejmowali nowe zadania.

Dyrekcji, Nauczycielom i Wychowawcom realizacji zamierzeń, cierpliwości w oczekiwaniu na owoce swojej pracy, Uczniom sił i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy prowadzącej do osiągnięcia obranego celu, zaś Rodzicom radości z faktu dobrego wypełniania swoich obowiązków.

Wszystkim, którzy pomagają w codziennym funkcjonowaniu szkoły życzę wielu sukcesów i poczucia dobrze spełnionego obowiązku. Oby rok szkolny 2007/2008 był dla Was źródłem wielu dobrych przeżyć.

STAROSTA DĄBROWSKI
WIESŁAW KRAJEWSKI

Po raz kolejny wchodzicie w mury szkolne z radością, zapałem i wiarą w efektywność podejmowanych przez Was działań. Szkolny dzwonek - zwiastun rozpoczynających się trudów, sukcesów i radości oznajmia nam wszystkim, że należy podjąć wszystkie starania dla dobra uczniów, zdobywania rzetelnej wiedzy i systematycznego budowania wartościowego wizerunku naszej Ojczyzny. „Per aspera ad astra" – tylko przez trud i wytężoną pracę można wznieść się wysoko. W tych zamierzeniach szkoła, rodzina oraz instytucje sprawujące nadzór nad działalnością placówek oświatowych powinny być jednomyślne. Od tej współpracy zależy bowiem kształt przyszłych pokoleń. Szanowni Państwo Życzę wszystkim, którzy w szkole pracują od wielu lat i tym, dla których jest to pierwszy dzwonek w tym miejscu, by z radością podejmowali nowe zadania. Dyrekcji, Nauczycielom i Wychowawcom realizacji zamierzeń, cierpliwości w oczekiwaniu na owoce swojej pracy, Uczniom sił i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy prowadzącej do osiągnięcia obranego celu, zaś Rodzicom radości z faktu dobrego wypełniania swoich obowiązków. Wszystkim, którzy pomagają w codziennym funkcjonowaniu szkoły życzę wielu sukcesów i poczucia dobrze spełnionego obowiązku. Oby rok szkolny 2007/2008 był dla Was źródłem wielu dobrych przeżyć. STAROSTA DĄBROWSKIWIESŁAW KRAJEWSKI