Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia od Starosty Dąbrowskiego z okazji zakończenia roku szkolnego 2006/2007

Życzenia od Starosty Dąbrowskiego z okazji zakończenia roku szkolnego 2006/2007

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2006/2007 proszę przyjąć najserdeczniejsze podziękowania, które składam w imieniu własnym i Zarządu Powiatu Dąbrowskiego. Wykonując swoje obowiązki, Zarząd Powiatu ma przede wszystkim na względzie sprawne i efektywne funkcjonowanie naszych szkół. Bez Państwa wkładu pracy, wiedzy i doświadczenia nie byłoby możliwe skuteczne rozwiązywanie problemów.

Słowa podziękowań kieruję również do Nauczycieli Wychowawców i Rodziców.

Szanowni Państwo, na Was spoczywa szczególna odpowiedzialność za właściwe pokierowanie umiejętnościami młodzieży i wykształcenie prawidłowych postaw.

Dzięki Państwa pracy- Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele – nasi uczniowie mają znakomite osiągnięcia i zajmują czołowe lokaty w Małopolsce a także w kraju, uczestnicząc w olimpiadach i konkursach.

Pragnę też podkreślić, że niezwykle istotnym jest, by szkole we wszystkich zadaniach pomagali rodzice. Bo nawet najbardziej ofiarna praca nauczycieli bez Waszego – Rodziców wsparcia, nie przyniesie efektów.

Drodzy uczniowie, życzę Wam, aby rozpoczynający się czas wakacji był okazją do należnego Wam odpoczynku i oderwania się od obowiązków szkolnych. Życzę również, aby czas wakacyjnej radości, był dla Was czasem wytchnienia i okazją do przeżycia wspaniałych przygód.

Szanowni Państwo

Jak każdy rok szkolny był i ten niewątpliwie czasem ciężkiej i wytężonej pracy. Przed wami wakacje. Udajecie się na nie w poczuciu dobrze wypełnionego obowiązku. Jeszcze raz dziękując Państwu za Wasz wysiłek włożony w kończący się rok szkolny życzę wszystkim udanego odpoczynku.

Starosta Dąbrowski
Wiesław Krajewski

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2006/2007 proszę przyjąć najserdeczniejsze podziękowania, które składam w imieniu własnym i Zarządu Powiatu Dąbrowskiego. Wykonując swoje obowiązki, Zarząd Powiatu ma przede wszystkim na względzie sprawne i efektywne funkcjonowanie naszych szkół. Bez Państwa wkładu pracy, wiedzy i doświadczenia nie byłoby możliwe skuteczne rozwiązywanie problemów. Słowa podziękowań kieruję również do Nauczycieli Wychowawców i Rodziców. Szanowni Państwo, na Was spoczywa szczególna odpowiedzialność za właściwe pokierowanie umiejętnościami młodzieży i wykształcenie prawidłowych postaw. Dzięki Państwa pracy- Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele – nasi uczniowie mają znakomite osiągnięcia i zajmują czołowe lokaty w Małopolsce a także w kraju, uczestnicząc w olimpiadach i konkursach. Pragnę też podkreślić, że niezwykle istotnym jest, by szkole we wszystkich zadaniach pomagali rodzice. Bo nawet najbardziej ofiarna praca nauczycieli bez Waszego – Rodziców wsparcia, nie przyniesie efektów. Drodzy uczniowie, życzę Wam, aby rozpoczynający się czas wakacji był okazją do należnego Wam odpoczynku i oderwania się od obowiązków szkolnych. Życzę również, aby czas wakacyjnej radości, był dla Was czasem wytchnienia i okazją do przeżycia wspaniałych przygód. Szanowni Państwo Jak każdy rok szkolny był i ten niewątpliwie czasem ciężkiej i wytężonej pracy. Przed wami wakacje. Udajecie się na nie w poczuciu dobrze wypełnionego obowiązku. Jeszcze raz dziękując Państwu za Wasz wysiłek włożony w kończący się rok szkolny życzę wszystkim udanego odpoczynku. Starosta DąbrowskiWiesław Krajewski