Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia Starosty Dąbrowskiego na ferie zimowe

Życzenia Starosty Dąbrowskiego na ferie zimowe

Życzenia Starosty Dąbrowskiego na ferie zimowe

18 stycznia w naszym województwie rozpoczynają się długo wyczekiwane przez dzieci i młodzież ferie zimowe.

Z tej okazji Starosta Dąbrowski pragnie złożyć wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzenia pogodnych, beztroskich a przede wszystkim bezpiecznych ferii.

Drodzy Uczniowie,

życzę, aby te dni były przez was dobrze wykorzystane na odpoczynku od nauki, spędzaniu czasu na rozwijaniu swoich pasji, na zabawach w plenerze oraz poznawaniu nowych miejsc w naszym regionie.

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Oświaty,

niech te dni wolne od pracy pozwolą na odpoczynek, regeneracje sił i zdrowia,
a także oderwanie od codziennych obowiązków.

Życzę wszystkim, aby te dni były pełne wesołego towarzystwa, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu.

Wierzę, że po zasłużonym odpoczynku wrócicie do szkół pełni nowych sił, niezapomnianych wrażeń, pomysłów i entuzjazmu.

Starosta Dąbrowski

Wiesław Krajewski

18 stycznia w naszym województwie rozpoczynają się długo wyczekiwane przez dzieci i młodzież ferie zimowe. Z tej okazji Starosta Dąbrowski pragnie złożyć wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzenia pogodnych, beztroskich a przede wszystkim bezpiecznych ferii. Drodzy Uczniowie, życzę, aby te dni były przez was dobrze wykorzystane na odpoczynku od nauki, spędzaniu czasu na rozwijaniu swoich pasji, na zabawach w plenerze oraz poznawaniu nowych miejsc w naszym regionie. Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Oświaty, niech te dni wolne od pracy pozwolą na odpoczynek, regeneracje sił i zdrowia,a także oderwanie od codziennych obowiązków. Życzę wszystkim, aby te dni były pełne wesołego towarzystwa, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu. Wierzę, że po zasłużonym odpoczynku wrócicie do szkół pełni nowych sił, niezapomnianych wrażeń, pomysłów i entuzjazmu. Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski