Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Corocznie jest on uroczyście obchodzony w przedszkolach, szkołach i instytucjach związanych z oświatą, z okazji rocznicy powstania w 1773 roku Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w naszym kraju.
 
Z tej okazji Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego dr Marta Chrabąszcz i Wicestarosta Krzysztof Bryk składają Dyrekcji szkół i przedszkoli, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Pracownikom Oświaty serdeczne życzenia!
 
14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Corocznie jest on uroczyście obchodzony w przedszkolach, szkołach i instytucjach związanych z oświatą, z okazji rocznicy powstania w 1773 roku Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w naszym kraju.   Z tej okazji Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego dr Marta Chrabąszcz i Wicestarosta Krzysztof Bryk składają Dyrekcji szkół i przedszkoli, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Pracownikom Oświaty serdeczne życzenia!