Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Corocznie jest on uroczyście obchodzony w przedszkolach, szkołach i instytucjach związanych z oświatą, w rocznicę powstania w 1773 roku Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w naszym kraju.

W tym roku, ze względu na koronawirusa, społeczności szkolne będą ten dzień świętować inaczej niż do tej pory. Mimo to nie zabraknie życzeń i podziękowań skierowanych do dyrekcji szkół, nauczycieli, pedagogów i pracowników oświaty oraz okolicznościowych spotkań.

Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy,
Szanowni Pracownicy Oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu samorządu powiatowego,
składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich dyrektorów,
nauczycieli, pedagogów, wychowawców
oraz pracowników szkół i placówek oświatowych
za opiekę, nauczanie i w
ychowanie
młodego pokolenia naszej Małej Ojczyzny.

Przekazywanie wiedzy, kształcenie chłonnych umysłów
oraz charakterów należy do najtrudniejszych,
ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań.
Dzięki Państwa wysiłkom uczniowie zdobywają odpowiedni zasób wiedzy,
poznają wzorce postępowania,
które pozwalają im przejść przez życie,
nie tracąc z oczu drugiego człowieka.

Na codzienny trud pracy dydaktyczno-wychowawczej życzymy wielu sukcesów,
wszelkiej satysfakcji i radości
oraz niewyczerpanej cierpliwości do swoich uczniów.
Niech ich sukcesy będą nie tylko źródłem radości,
ale także najlepszą motywacją do podejmowania nowych wyzwań
edukacyjnych i wychowawczych.

Krzysztof Bryk
Wicestarosta Dąbrowski

Marta Chrabąszcz
Przewodnicząca Rady
Powiatu Dąbrowskiego

Lesław Wieczorek
Starosta Dąbrowski

 

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Corocznie jest on uroczyście obchodzony w przedszkolach, szkołach i instytucjach związanych z oświatą, w rocznicę powstania w 1773 roku Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w naszym kraju. W tym roku, ze względu na koronawirusa, społeczności szkolne będą ten dzień świętować inaczej niż do tej pory. Mimo to nie zabraknie życzeń i podziękowań skierowanych do dyrekcji szkół, nauczycieli, pedagogów i pracowników oświaty oraz okolicznościowych spotkań. Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, Szanowni Pracownicy Oświaty Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu samorządu powiatowego, składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, wychowawców oraz pracowników szkół i placówek oświatowych za opiekę, nauczanie i wychowanie młodego pokolenia naszej Małej Ojczyzny. Przekazywanie wiedzy, kształcenie chłonnych umysłów oraz charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań. Dzięki Państwa wysiłkom uczniowie zdobywają odpowiedni zasób wiedzy, poznają wzorce postępowania, które pozwalają im przejść przez życie, nie tracąc z oczu drugiego człowieka. Na codzienny trud pracy dydaktyczno-wychowawczej życzymy wielu sukcesów, wszelkiej satysfakcji i radościoraz niewyczerpanej cierpliwości do swoich uczniów.Niech ich sukcesy będą nie tylko źródłem radości, ale także najlepszą motywacją do podejmowania nowych wyzwań edukacyjnych i wychowawczych. Krzysztof BrykWicestarosta Dąbrowski Marta ChrabąszczPrzewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski