Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

„Piękna kobieta podoba się oczom, dobra sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga skarbem." Napoleon Bonaparte

Wszystkim Kobietom w dniu Ich święta najserdeczniejsze życzenia składa Samorząd Powiatowy. Niech każdy dzień przynosi dużo miłości i szczęścia, niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia.

Życzymy dużo wytrwałości i siły w pokonywaniu wszelkich trudów, oraz w kształtowaniu wspaniałej rzeczywistości jaką dla nas tworzycie.

Proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i sukcesów w życiu zawodowym, a szczęście niech będzie Waszym udziałem w każdym dniu.

Wiesław Krajewski Starosta Dąbrowski
Tadeusz Kwiatkowski Wicestarosta Dąbrowski
Robert KądzielawaPrzewodniczący Rady Powiatu

„Piękna kobieta podoba się oczom, dobra sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga skarbem." Napoleon Bonaparte Wszystkim Kobietom w dniu Ich święta najserdeczniejsze życzenia składa Samorząd Powiatowy. Niech każdy dzień przynosi dużo miłości i szczęścia, niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia. Życzymy dużo wytrwałości i siły w pokonywaniu wszelkich trudów, oraz w kształtowaniu wspaniałej rzeczywistości jaką dla nas tworzycie. Proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i sukcesów w życiu zawodowym, a szczęście niech będzie Waszym udziałem w każdym dniu. Wiesław Krajewski Starosta DąbrowskiTadeusz Kwiatkowski Wicestarosta DąbrowskiRobert KądzielawaPrzewodniczący Rady Powiatu