Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

„Praca socjalna jest działaniem prowadzonym
przez człowieka dla człowieka.
Czy naprawdę wiemy, co dzieje się w życiu
Innych osób, co ma dla niej znaczenie?
Na pewno jest to więcej niż możemy dostrzec.
Jesteśmy opiekunami ludzi tęskniących
za lepszym światem".

Werner Reichman

Z okazji ,DNIA PRACOWNIKA SOCJALNEGO pragniemy złożyć życzenia wszelkiej pomyślności, by każdy dzień trudnej i odpowiedzialnej pracy z podopiecznymi przynosił poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz by był źródłem motywacji do coraz lepszej pracy i osiągania wyższych celów.
Pomimo własnych licznych spraw wymagających codziennego zaangażowania pracownicy pomocy społecznej wyciągają pomocną dłoń do bliźniego, udzielając pomocy i rady wszystkim tym, którzy na nią oczekują bez względu na to kim są.
Życzymy utrzymania dotychczasowego wysokiego poziomu pracy zawodowej, satysfakcji i szczęścia w życiu osobistym.

Dyrektor
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
mgr Agnieszka Anioł-Głuszek

Starosta Dąbrowski
mgr Krzysztof Kaczmarski

„Praca socjalna jest działaniem prowadzonymprzez człowieka dla człowieka.Czy naprawdę wiemy, co dzieje się w życiuInnych osób, co ma dla niej znaczenie?Na pewno jest to więcej niż możemy dostrzec.Jesteśmy opiekunami ludzi tęskniącychza lepszym światem". Werner Reichman Z okazji ,DNIA PRACOWNIKA SOCJALNEGO pragniemy złożyć życzenia wszelkiej pomyślności, by każdy dzień trudnej i odpowiedzialnej pracy z podopiecznymi przynosił poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz by był źródłem motywacji do coraz lepszej pracy i osiągania wyższych celów.Pomimo własnych licznych spraw wymagających codziennego zaangażowania pracownicy pomocy społecznej wyciągają pomocną dłoń do bliźniego, udzielając pomocy i rady wszystkim tym, którzy na nią oczekują bez względu na to kim są.Życzymy utrzymania dotychczasowego wysokiego poziomu pracy zawodowej, satysfakcji i szczęścia w życiu osobistym. DyrektorPowiatowego Centrum Pomocy Rodziniemgr Agnieszka Anioł-Głuszek Starosta Dąbrowskimgr Krzysztof Kaczmarski