Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia z okazji "Dnia Pracownika Socjalnego"

Życzenia z okazji "Dnia Pracownika Socjalnego"

"Nigdy nie jest tak, żeby człowiek,
Czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był darczyńcą.
Jest równocześnie obdarowany tym,
Co ten drugi przyjmuje z miłością."
(Jan Paweł II)

Przypadający na 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego to szczególna sposobność do przekazania wszystkim Pracownikom pomocy społecznej wyrazów uznania i podziękowań za Państwa zaangażowanie w pracę na rzecz drugiego człowieka.

Codziennie stykacie się Państwo z ludzkimi problemami powodującymi bezradność i zagubienie wielu osób. Rozpiętość potrzeb wynikających z tych problemów sprawia, że nie macie Państwo łatwego zadania do wykonania. Musicie wykazać się profesjonalizmem zawodowym, ale także zwykłą ludzką troską, ciepłem i empatią.

Życzymy wszystkim pracownikom pomocy społecznej satysfakcji z pracy na rzecz rozwoju pomocy społecznej w Powiecie Dąbrowskim, ludzkiej wdzięczności oraz pomyślności w życiu osobistym.

Wiesław Krajewski Starosta Dąbrowski
Robert Kądzielawa Przewodniczący Rady Powiatu

"Nigdy nie jest tak, żeby człowiek,Czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był darczyńcą.Jest równocześnie obdarowany tym,Co ten drugi przyjmuje z miłością."(Jan Paweł II) Przypadający na 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego to szczególna sposobność do przekazania wszystkim Pracownikom pomocy społecznej wyrazów uznania i podziękowań za Państwa zaangażowanie w pracę na rzecz drugiego człowieka. Codziennie stykacie się Państwo z ludzkimi problemami powodującymi bezradność i zagubienie wielu osób. Rozpiętość potrzeb wynikających z tych problemów sprawia, że nie macie Państwo łatwego zadania do wykonania. Musicie wykazać się profesjonalizmem zawodowym, ale także zwykłą ludzką troską, ciepłem i empatią. Życzymy wszystkim pracownikom pomocy społecznej satysfakcji z pracy na rzecz rozwoju pomocy społecznej w Powiecie Dąbrowskim, ludzkiej wdzięczności oraz pomyślności w życiu osobistym. Wiesław Krajewski Starosta DąbrowskiRobert Kądzielawa Przewodniczący Rady Powiatu