Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego

Życzenia z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego

Życzenia z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego

W związku z przypadającym dziś Dniem Ratownictwa Medycznego pragniemy, w imieniu samorządu powiatowego, złożyć wszystkim ratownikom medycznym i osobom zajmującym się medycyną ratunkową w Powiecie Dąbrowskim życzenia zdrowia, szczęścia, wytrwałości, a także samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Życzymy Wam również, by praca jaką jest ratowanie zdrowia i życia ludzkiego zawsze niosła ze sobą zadowolenie osobiste i satysfakcję oraz abyście nigdy nie stracili wiary w sens niesienia pomocy potrzebującym.

Przewodniczący Rady Powiatu

Robert Kądzielawa

Starosta Dąbrowski

Wiesław Krajewski

W związku z przypadającym dziś Dniem Ratownictwa Medycznego pragniemy, w imieniu samorządu powiatowego, złożyć wszystkim ratownikom medycznym i osobom zajmującym się medycyną ratunkową w Powiecie Dąbrowskim życzenia zdrowia, szczęścia, wytrwałości, a także samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Życzymy Wam również, by praca jaką jest ratowanie zdrowia i życia ludzkiego zawsze niosła ze sobą zadowolenie osobiste i satysfakcję oraz abyście nigdy nie stracili wiary w sens niesienia pomocy potrzebującym. Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski