Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021

Dziś 1 września. Tradycyjnie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Jak co roku dyrektorzy placówek zadbali o to, by uczniowie mieli jak najlepsze warunki do nauki, a nauczyciele do pracy. W związku z sytuacją epidemiczną inauguracje będą wyglądać inaczej niż zazwyczaj.

Wszystkie szkoły w powiecie dąbrowskim przygotowywały się do tego dnia, opracowując regulaminy funkcjonowania, zgodnie z wytycznymi reżimu sanitarnego, aby zadbać o bezpieczeństwo zarówno uczniów, jak i nauczycieli i pracowników. Placówki wyposażone są w niezbędne środki ochrony oraz płyny dezynfekujące. Od jutra uczniowie szkół ponadpodstawowych w powiecie zasiądą w szkolnych ławkach.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 przedstawiciele Samorządu Powiatu Dąbrowskiego kierują życzenia do dyrekcji szkół, grona pedagogicznego i pracowników administracji, uczniów oraz ich rodziców.

 

 

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół,
Grono Pedagogiczne, Drodzy Uczniowie i Rodzice

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2020/2021 w imieniu Samorządu
Powiatu Dąbrowskiego, pragniemy złożyć wszystkim Uczniom
życzenia wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy.
Uczniom klas pierwszych życzymy, aby wybrana przez Was szkoła
była tą właściwą, w której zdobędziecie gruntowne wykształcenie,
będące podstawą do dalszego kształcenia.
Natomiast uczniom klas starszych życzymy promocji
do następnej klasy oraz pomyślnego zdania egzaminów.

Zachęcamy wszystkich do solidnej i wytrwałej pracy.
Zdobyta wiedza pomoże Wam rozwijać i realizować swoje marzenia.

Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzymy, aby rok ten stał się
czasem spokojnej pracy i zadowolenia z postępów i osiągnięć uczniów,
a także by przyniósł wiele satysfakcji zawodowej.

Rodzicom życzymy, aby osiągnięcia Waszych dzieci były dla Was
nieustającym powodem do dumy.

Życzymy wszystkim wzajemnej życzliwości, zaufania,
wytrwałości w realizacji zadań jakie stawia przed Wami trudny proces edukacji
oraz zachowania jak najlepszych wspomnień z pobytu w murach wybranej szkoły.

Z wyrazami szacunku

Krzysztof Bryk
Wicestarosta Dąbrowski
Marta Chrabąszcz
Przewodnicząca Rady
Powiatu Dąbrowskiego
Lesław Wieczorek
Starosta Dąbrowski

 

Dziś 1 września. Tradycyjnie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Jak co roku dyrektorzy placówek zadbali o to, by uczniowie mieli jak najlepsze warunki do nauki, a nauczyciele do pracy. W związku z sytuacją epidemiczną inauguracje będą wyglądać inaczej niż zazwyczaj. Wszystkie szkoły w powiecie dąbrowskim przygotowywały się do tego dnia, opracowując regulaminy funkcjonowania, zgodnie z wytycznymi reżimu sanitarnego, aby zadbać o bezpieczeństwo zarówno uczniów, jak i nauczycieli i pracowników. Placówki wyposażone są w niezbędne środki ochrony oraz płyny dezynfekujące. Od jutra uczniowie szkół ponadpodstawowych w powiecie zasiądą w szkolnych ławkach. Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 przedstawiciele Samorządu Powiatu Dąbrowskiego kierują życzenia do dyrekcji szkół, grona pedagogicznego i pracowników administracji, uczniów oraz ich rodziców.     Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół, Grono Pedagogiczne, Drodzy Uczniowie i Rodzice Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2020/2021 w imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego, pragniemy złożyć wszystkim Uczniom życzenia wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy. Uczniom klas pierwszych życzymy, aby wybrana przez Was szkoła była tą właściwą, w której zdobędziecie gruntowne wykształcenie, będące podstawą do dalszego kształcenia. Natomiast uczniom klas starszych życzymy promocji do następnej klasy oraz pomyślnego zdania egzaminów. Zachęcamy wszystkich do solidnej i wytrwałej pracy. Zdobyta wiedza pomoże Wam rozwijać i realizować swoje marzenia. Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzymy, aby rok ten stał się czasem spokojnej pracy i zadowolenia z postępów i osiągnięć uczniów,a także by przyniósł wiele satysfakcji zawodowej. Rodzicom życzymy, aby osiągnięcia Waszych dzieci były dla Was nieustającym powodem do dumy. Życzymy wszystkim wzajemnej życzliwości, zaufania, wytrwałości w realizacji zadań jakie stawia przed Wami trudny proces edukacjioraz zachowania jak najlepszych wspomnień z pobytu w murach wybranej szkoły. Z wyrazami szacunku Krzysztof BrykWicestarosta Dąbrowski Marta Chrabąszcz Przewodnicząca RadyPowiatu Dąbrowskiego Lesław WieczorekStarosta Dąbrowski