1. Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Pracownicy administracji oświatowej
Rodzice i Uczniowie

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w imieniu samorządu powiatowego życzenia skierowali Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, Marek Kopia wicestarosta oraz Barbara Pobiegło przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego. Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Pracownicy administracji oświatowej Rodzice i Uczniowie Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego oraz własnym, składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom szkół za codzienną pracę, wrażliwość na potrzeby młodych ludzi, za poświęcenie i twórcze działania. Dziękujemy za kształtowanie postaw patriotycznych i wrażliwości na drugiego człowieka oraz wpajanie zasad dobrego wychowania. Życzymy owocnego wypoczynku, wszelkiej pomyślności i wielu ciekawych pomysłów, abyście po wakacjach wrócili z nowym zapasem sił i gotowością do spełniania marzeń i planów. Drodzy Uczniowie, zakończenie roku to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego z Was. Otrzymujecie dzisiaj świadectwa, które obrazują Waszą sumienną pracę  trud oraz zaangażowanie. Gratulujemy wysokich wyników oraz życzymy dalszych sukcesów i wspaniałych osiągnięć. Wykorzystajcie okres wakacji jak najlepiej, korzystajcie z pogody, nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań. Szanowni Rodzice, dziękujemy za poświęcony czas, codzienną troskę oraz wsparcie. To Wy jesteście pierwszymi nauczycielami, to Wy wskazujecie swoim córkom i synom możliwe ścieżki rozwoju. Życzymy Wam, aby w trakcie tej wędrówki Wasze dzieci zawsze pamiętały o Was oraz o wysiłku, który wkładacie w ich codzienne wychowanie.