Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020

W wyniku pandemii koronawirusa, ostatnie miesiące przyniosły zmiany w obszarze kształcenia. W tym roku zakończenie roku szkolnego będzie miało zupełnie inny charakter. Nie będzie tradycyjnych uroczystych akademii z udziałem całych społeczności szkolnych.

W obecnej sytuacji zaangażowanie dyrekcji szkół, nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców pozwoliły na sprawną kontynuację nauczania w formie zdalnej. Dzięki czemu uczniowie mogą odebrać świadectwa i dziś rozpocząć wakacje.

W imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego,
składamy Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom szkół
serdeczne podziękowania za sumienną, pełną zaangażowania pracę
w roku szkolnym 2019/2020.

Dziękujemy za wsparcie uczniów w rozwijaniu uzdolnień,
pasji i zainteresowań, a także inicjowanie twórczych działań.

Uczniom gratulujemy osiągniętych wyników w nauce,
sukcesów, a także nabytych nowych kompetencji i umiejętności.

Rodzicom dziękujemy za poświęcony czas
i wspieranie codziennej działalności szkoły.

Życzymy, abyście po wakacjach, rozpoczęli nowy rok szkolny z zapasem sił
i gotowością do spełniania marzeń i planów,
a przede wszystkim mogli spotkać się 1 września 2020 roku w murach szkoły.

Z wyrazami szacunku

Krzysztof Bryk
Wicestarosta Dąbrowski
Marta Chrabąszcz
Przewodnicząca Rady
Powiatu Dąbrowskiego
Lesław Wieczorek
Starosta Dąbrowski

 

W wyniku pandemii koronawirusa, ostatnie miesiące przyniosły zmiany w obszarze kształcenia. W tym roku zakończenie roku szkolnego będzie miało zupełnie inny charakter. Nie będzie tradycyjnych uroczystych akademii z udziałem całych społeczności szkolnych. W obecnej sytuacji zaangażowanie dyrekcji szkół, nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców pozwoliły na sprawną kontynuację nauczania w formie zdalnej. Dzięki czemu uczniowie mogą odebrać świadectwa i dziś rozpocząć wakacje. W imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego, składamy Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom szkół serdeczne podziękowania za sumienną, pełną zaangażowania pracęw roku szkolnym 2019/2020. Dziękujemy za wsparcie uczniów w rozwijaniu uzdolnień, pasji i zainteresowań, a także inicjowanie twórczych działań. Uczniom gratulujemy osiągniętych wyników w nauce, sukcesów, a także nabytych nowych kompetencji i umiejętności. Rodzicom dziękujemy za poświęcony czasi wspieranie codziennej działalności szkoły. Życzymy, abyście po wakacjach, rozpoczęli nowy rok szkolny z zapasem sił i gotowością do spełniania marzeń i planów, a przede wszystkim mogli spotkać się 1 września 2020 roku w murach szkoły. Z wyrazami szacunku Krzysztof BrykWicestarosta Dąbrowski Marta Chrabąszcz Przewodnicząca RadyPowiatu Dąbrowskiego Lesław WieczorekStarosta Dąbrowski