Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kolejny sukces Agaty Bulwy

Kolejny sukces Agaty Bulwy

 

W dniach 15-17 kwietnia 2011 roku w miejscowości Prudnik odbyły się Zawody Łucznicze rangi ogólnopolskiej - I Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów. W zawodach startowała zawodniczka MLKS "Dąbrovia" Agata Bulwa.
Po dwóch dniach zmagań w kwalifikacjach zajmowała czołową lokatę. Przystępując do rundy eliminacyjnej rozgrywanej systemem pucharowym startowała z 2 miejsca, aby ostatecznie zakończyć zawody na 3 miejscu.
Tym samym Agata Bulwa na co dzień policjantka Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, powiększyła swój sportowy dorobek o kolejne trofeum.

To wysokie miejsce w tej dyscyplinie, po złotym medalu na Mistrzostwach Polski, dowodzi że dąbrowska łuczniczka kontynuuje dobrą passę na kolejnych zawodach potwierdzając dobra formę.

 

  W dniach 15-17 kwietnia 2011 roku w miejscowości Prudnik odbyły się Zawody Łucznicze rangi ogólnopolskiej - I Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów. W zawodach startowała zawodniczka MLKS "Dąbrovia" Agata Bulwa.Po dwóch dniach zmagań w kwalifikacjach zajmowała czołową lokatę. Przystępując do rundy eliminacyjnej rozgrywanej systemem pucharowym startowała z 2 miejsca, aby ostatecznie zakończyć zawody na 3 miejscu.Tym samym Agata Bulwa na co dzień policjantka Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, powiększyła swój sportowy dorobek o kolejne trofeum. To wysokie miejsce w tej dyscyplinie, po złotym medalu na Mistrzostwach Polski, dowodzi że dąbrowska łuczniczka kontynuuje dobrą passę na kolejnych zawodach potwierdzając dobra formę.