Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dyplomy, wyróżnienia i nagrody dla najaktywniejszych czytelników.

Dyplomy, wyróżnienia i nagrody dla najaktywniejszych czytelników.

Dyplomy, wyróżnienia i nagrody dla najaktywniejszych czytelników.

W dniu 25 mają 2011r., w Filii Bibliotecznej w Grądach odbyło się spotkanie z najmłodszymi czytelnikami Biblioteki. Za wzorowe czytelnictwo w 2010 r. młodzi czytelnicy zostali wyróżnieni dyplomami i nagrodami książkowymi.
Młodzi czytelnicy z miejscowego Przedszkola i Szkoły Podstawowej uświetnili imprezę występami.

Dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Gminną Bibliotekę w Mędrzechowie wręczane były przez Ewę Drzazga – Dyrektora Biblioteki Powiatowej i Edytę Jurczyk – Dyrektora Biblioteki w Mędrzechowie.

W imieniu Wójta Mędrzechowa Krzysztofa Korca nagrody wręczała Anna Skowron, natomiast fundatorem słodyczy był sołtys Kazimierz Światłowski.
Impreza zorganizowana została przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Mędrzechowie oraz Filię Biblioteczną w Grądach.

W dniu 25 mają 2011r., w Filii Bibliotecznej w Grądach odbyło się spotkanie z najmłodszymi czytelnikami Biblioteki. Za wzorowe czytelnictwo w 2010 r. młodzi czytelnicy zostali wyróżnieni dyplomami i nagrodami książkowymi.Młodzi czytelnicy z miejscowego Przedszkola i Szkoły Podstawowej uświetnili imprezę występami. Dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Gminną Bibliotekę w Mędrzechowie wręczane były przez Ewę Drzazga – Dyrektora Biblioteki Powiatowej i Edytę Jurczyk – Dyrektora Biblioteki w Mędrzechowie. W imieniu Wójta Mędrzechowa Krzysztofa Korca nagrody wręczała Anna Skowron, natomiast fundatorem słodyczy był sołtys Kazimierz Światłowski.Impreza zorganizowana została przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Mędrzechowie oraz Filię Biblioteczną w Grądach.