Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Inauguracja roku szkolnego w szkołach ponadgimnazjalnych

Inauguracja roku szkolnego w szkołach ponadgimnazjalnych

Inauguracja roku szkolnego w szkołach ponadgimnazjalnych

1 września br. we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego zabrzmiał pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2011/2012.  Inauguracja roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęła się porannymi Mszami Św.

W  uroczystościach udział wzięli przedstawiciele samorządu powiatowego: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej i w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu, Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz  Sekretarz Powiatu Kazimierz Tęczar w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie.

Podczas inauguracji roku szkolnego Starostowie oraz Sekretarz Powiatu w imieniu samorządu powiatowego przekazali życzenia dla dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców.

Dyrektorzy szkół  powitali po wakacjach uczniów, szczególnie klas pierwszych, a także nauczycieli i pracowników życząc sukcesów w nauce i owocnej współpracy w nowym roku szkolnym. Podziękowali również samorządowi powiatowemu za pomoc w przeprowadzeniu koniecznych remontów w szkołach.

 Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego trzech nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego otrzymało akt nadania awansu nauczyciela mianowanego:

Pani Magdalena Mach-Surowiec- ZSP w Szczucinie

Pani Joanna Janus – ZSP w Brniu

Pan Mirosław Panek – ZSP w Brniu

 Życzymy zarówno uczniom jak i nauczycielom życzliwości, sukcesów i wytrwałości w realizacji zadań w nowym roku szkolnym.

1 września br. we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego zabrzmiał pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2011/2012.  Inauguracja roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęła się porannymi Mszami Św. W  uroczystościach udział wzięli przedstawiciele samorządu powiatowego: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej i w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu, Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz  Sekretarz Powiatu Kazimierz Tęczar w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie. Podczas inauguracji roku szkolnego Starostowie oraz Sekretarz Powiatu w imieniu samorządu powiatowego przekazali życzenia dla dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców. Dyrektorzy szkół  powitali po wakacjach uczniów, szczególnie klas pierwszych, a także nauczycieli i pracowników życząc sukcesów w nauce i owocnej współpracy w nowym roku szkolnym. Podziękowali również samorządowi powiatowemu za pomoc w przeprowadzeniu koniecznych remontów w szkołach.  Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego trzech nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego otrzymało akt nadania awansu nauczyciela mianowanego: Pani Magdalena Mach-Surowiec- ZSP w Szczucinie Pani Joanna Janus – ZSP w Brniu Pan Mirosław Panek – ZSP w Brniu  Życzymy zarówno uczniom jak i nauczycielom życzliwości, sukcesów i wytrwałości w realizacji zadań w nowym roku szkolnym.