1. Powiatowy Czwórbój lekkoatletyczny

Powiatowy Czwórbój lekkoatletyczny

II miejsce SP Olesno (615 punktów)
III miejsce SP Radgoszcz (581 punktów)
IV miejsce SP nr1 Dąbrowa Tarnowska (505 punktów)
V miejsce SP Mędrzechów (487 punktów)

II miejsce S.P Radgoszcz (748 punktów)
III miejsce S.P Bolesław (738)
IV miejsce Mędrzechów (592)

W dniu 12 maja br., na obiektach MGOSiR w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Zawody w czwórboju lekkoatletycznym Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców.Igrzyska Młodzieży Szkolnej zostały przeprowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego pod przewodnictwem v-ce prezes PSZS Agnieszki Piotrowicz, która wręczała nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego. W kategorii chłopców stawiło się 5 drużyn ze szkół podstawowych w: Dąbrowie Tarnowskiej – SP nr 1, Mędrzechowie, Radgoszczy, Oleśnie oraz Samocicach. Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Samocicach zdobywając łączną sumę 666 punktów. Skład zwycięskiej drużyny: Daniel Chrapusta (155 punktów), Konrad Szmist (190 pkt), Krystian Burek (68 pkt.), Przemysław Topor (115 pkt.), Dawid Kaczówka (109 pkt.), Kamil Woźniak (97 pkt.). II miejsce SP Olesno (615 punktów)III miejsce SP Radgoszcz (581 punktów)IV miejsce SP nr1 Dąbrowa Tarnowska (505 punktów)V miejsce SP Mędrzechów (487 punktów) Wśród dziewcząt najlepszą drużyną okazała się Szkoła Podstawowa z Olesna, która zdobyła 830 punktów. Skład zwycięskiej drużyny: Patrycja Oleś (100 punktów), Weronika Łucek (110), Natalia Kiwior (229 pkt.), Monika Przybyło (176 pkt.), Weronika Więcław (165 pkt.), Wiktoria Oligradzka (150 pkt.).Opiekunem drużyny jest p. Teresa Hońdo II miejsce S.P Radgoszcz (748 punktów)III miejsce S.P Bolesław (738)IV miejsce Mędrzechów (592) Najlepszy zawodnik rozegranych zawodów to Konrad Szmist z Samocic, który zdobył dla drużyny 190 punktów, wśród dziewcząt Natalia Kiwior z Olesna ( 229 punktów).