1. Najlepsze drużyny Szkół Podstawowych i Gimnazjów Powiatu Dąbrowskiego - w Badmintonie

W kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych zanotowano następujące wyniki:

SP Szczucin I - SP Szczucin II 3 :1

SP Zabrnie - SP Dabrowica 3 : 0
SP Borki - SP Szczucin 3 : 1

Końcowa klasyfikacja chłopców:

1. Szkoła Podstawowa z Borek (Jan Łuszcz, Kacper Jaje, opiekun - Grażyna Duda)
2. Szkoła Podstawowa ze Szczucina
3. Szkoła Podstawowa z Zabrnia
4. Szkoła Podstawowa z Dąbrowicy

W dniu 16 lutego 2011r. w Hali Widowiskowo - Sportowej w Szczucinie rozegrano Powiatowe - Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjadę w Badmintonie drużynowym.W zawodach wystartowało 9 drużyn dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i 3 drużyny z gimnazjów. Turnieje w obu kategoriach rozegrano systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy poszczególnych kategorii uzyskali awans na Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady Młodzieży w badmintonie drużynowym. Puchary i medale ufundowało Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. W kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych zanotowano następujące wyniki: SP Szczucin I - SP Szczucin II 3 :1SP Zabrnie - SP Dąbrowica 3 : 2SP Szczucin I - SP Borki 3 : 0SP Szczucin II - SP Dąbrowica 3 : 0SP Dąbrowica - SP Borki 0 : 3SP Borki - SP Zabrnie 3 : 1SP Szczucin I - SP Zabrnie3 : 0SP Szczucin II - SP Borki 3 : 0SP Szczucin I - SP Dąbrowica 3 : 0SP Szczucin II - SP Zabrnie 3 : 0 Końcowa klasyfikacja dziewcząt: 1. Szkoła Podstawowa ze Szczucina I (Katarzyna Walas, Anita Szajor, Dominika Szarek, opiekun - Stanisław Dąbroś)2. Szkoła Podstawowa ze Szczucina II3. Szkoła Podstawowa z Borek4. Szkoła Podstawowa z Zabrnia5. Szkoła Podstawowa z Dąbrowicy Chłopcy - Szkoły Podstawowe – wyniki meczów SP Szczucin - SP Dąbrowica 3 : 0SP Borki - SP Zabrnie 3 : 0SP Szczucin - SP Zabrnie 3 : 1SP Borki - SP Dąbrowica 3 : 1SP Zabrnie - SP Dabrowica 3 : 0SP Borki - SP Szczucin 3 : 1 Końcowa klasyfikacja chłopców: 1. Szkoła Podstawowa z Borek (Jan Łuszcz, Kacper Jaje, opiekun - Grażyna Duda)2. Szkoła Podstawowa ze Szczucina3. Szkoła Podstawowa z Zabrnia4. Szkoła Podstawowa z Dąbrowicy W kategorii dziewcząt gimnazjalnych zwyciężył I zespół z Gimnazjum w Szczucinie w składzie: Joanna Kokoszka, Kinga Mółka, opiekun- Anna Dulak), który pokonał II zespół tej szkoły 3 : 0. W kategorii chłopców gimnazjalnych do zawodów zgłosił się tylko jeden zespół z Gimnazjum w Szczucinie (Kamil Szarek, Łukasz Sieroń, Krystian Makuchowski, opiekun - Anna Dulak), który tym samym wygrał Powiatową Gimnazjadę Młodzieży. Zawody przygotowali i przeprowadzili: Anna Dulak - nauczyciel wych. fiz. Gimnazjum w Szczucinie i Gminny Organizator Imprez Sportowych Szkolnego Związku Sportowego w Szczucinie Stanisław Dąbroś.