Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Puchar Małopolski 2011

Puchar Małopolski 2011

Puchar Małopolski 2011

Małopolski Związek Łuczniczy w roku 2011 podjął temat popularyzacji łucznictwa na terenie Małopolski. W tym celu zorganizowano cykl imprez pod hasłem – Puchar Małopolski-2011 – w kategoriach młodzików i dzieci.

Zawody organizowano kolejno w Krakowie, Wolbromiu, Zabierzowie, Dobczycach, a finał odbył się na obiekcie sportowym MLKS „Dąbrovia” w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zawody cieszyły się zainteresowaniem klubów bezpośrednio organizującym zawody, co przejawiało się ich należytą i sprawną organizacją.

Na każdym etapie zawodnicy byli wyróżniani stosownym nagrodami.

Podsumowaniem tego cyklu była V Runda Pucharu Małopolski rozegrana w Dąbrowie Tarnowskiej, która odbyła się w dniu 3 września. „Dąbroviacy” zajmowali w poszczególnych kategoriach odpowiednio miejsca:

Młodzicy starsi

2. Filipek Artur

Młodzicy

3. Warias Grzegorz

4. Wiktor Kmiecik

Młodziczki:

3. Wiktoria Malik

W efekcie zmagań podczas całego cyklu zawodów Pucharu Małopolski Dzieci i Młodzików, po podsumowaniu wszystkich punktów ostateczna klasyfikacja naszych zawodników wygląda następująco:

Młodzicy Starsi

2. Bartosz Filipek

Młodzicy

3. Grzegorz Warias

4. Wiktor Kmiecik

W klasyfikacji drużynowej „Dąbrovia” zajęła 4 pozycję, przy czym należy zaznaczyć, że do klasyfikacji brane są pod uwagę wyniki 6 reprezentantów, a dąbrowski klub nie dysponował zawodnikiem w jednej kategorii wiekowej czego skutkiem, była klasyfikacja tylko 5 zawodników.

Zdaniem działaczy Małopolskiego Związku Łuczniczego imprezy te wpłynęły korzystnie na zainteresowanie klubów w szkoleniu podstawowym zarówno pod względem ilościowym i jakościowym, a inicjatywa ta będzie kontynuowana w roku przyszłym.

Małopolski Związek Łuczniczy w roku 2011 podjął temat popularyzacji łucznictwa na terenie Małopolski. W tym celu zorganizowano cykl imprez pod hasłem – Puchar Małopolski-2011 – w kategoriach młodzików i dzieci. Zawody organizowano kolejno w Krakowie, Wolbromiu, Zabierzowie, Dobczycach, a finał odbył się na obiekcie sportowym MLKS „Dąbrovia” w Dąbrowie Tarnowskiej. Zawody cieszyły się zainteresowaniem klubów bezpośrednio organizującym zawody, co przejawiało się ich należytą i sprawną organizacją. Na każdym etapie zawodnicy byli wyróżniani stosownym nagrodami. Podsumowaniem tego cyklu była V Runda Pucharu Małopolski rozegrana w Dąbrowie Tarnowskiej, która odbyła się w dniu 3 września. „Dąbroviacy” zajmowali w poszczególnych kategoriach odpowiednio miejsca: Młodzicy starsi 2. Filipek Artur Młodzicy 3. Warias Grzegorz 4. Wiktor Kmiecik Młodziczki: 3. Wiktoria Malik W efekcie zmagań podczas całego cyklu zawodów Pucharu Małopolski Dzieci i Młodzików, po podsumowaniu wszystkich punktów ostateczna klasyfikacja naszych zawodników wygląda następująco: Młodzicy Starsi 2. Bartosz Filipek Młodzicy 3. Grzegorz Warias 4. Wiktor Kmiecik W klasyfikacji drużynowej „Dąbrovia” zajęła 4 pozycję, przy czym należy zaznaczyć, że do klasyfikacji brane są pod uwagę wyniki 6 reprezentantów, a dąbrowski klub nie dysponował zawodnikiem w jednej kategorii wiekowej czego skutkiem, była klasyfikacja tylko 5 zawodników. Zdaniem działaczy Małopolskiego Związku Łuczniczego imprezy te wpłynęły korzystnie na zainteresowanie klubów w szkoleniu podstawowym zarówno pod względem ilościowym i jakościowym, a inicjatywa ta będzie kontynuowana w roku przyszłym.