Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Konkurs „Z matematyką przez życie” w ZSP nr 1

Konkurs „Z matematyką przez życie” w ZSP nr 1

Konkurs „Z matematyką przez życie” w ZSP nr 1

W dniu 12 maja 2011r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się II etap konkursu "Z matematyką przez życie". Wzięło w nim udział 26 uczniów gimnazjów z Powiatu Dąbrowskiego. Nagrody dla uczestników konkursu ufundował Zarząd Powiatu Dąbrowskiego.

Nagrody książkowe otrzymali:

1. Michał Zych ( Gimnazjum w Oleśnie) za zajęcie I miejsca.

2. Anna Schab (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) za zdobycie II miejsca.

3. Mariusz Osika (Gimnazjum w Radgoszczy), który uzyskał III lokatę.

4. Aleksandra Kądzielawa (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) i Wojciech Borek (Gimnazjum w Mędrzechowie) , którzy ex aequo zdobyli IV miejsce.

5. Klaudia Białas (Gimnazjum w Luszowicach) za zajęcie V miejsca.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W dniu 12 maja 2011r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się II etap konkursu "Z matematyką przez życie". Wzięło w nim udział 26 uczniów gimnazjów z Powiatu Dąbrowskiego. Nagrody dla uczestników konkursu ufundował Zarząd Powiatu Dąbrowskiego. Nagrody książkowe otrzymali: 1. Michał Zych ( Gimnazjum w Oleśnie) za zajęcie I miejsca. 2. Anna Schab (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) za zdobycie II miejsca. 3. Mariusz Osika (Gimnazjum w Radgoszczy), który uzyskał III lokatę. 4. Aleksandra Kądzielawa (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) i Wojciech Borek (Gimnazjum w Mędrzechowie) , którzy ex aequo zdobyli IV miejsce. 5. Klaudia Białas (Gimnazjum w Luszowicach) za zajęcie V miejsca. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!