Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wyjątkowe spotkanie z bluesem pod zabytkową synagogą

Wyjątkowe spotkanie z bluesem pod zabytkową synagogą

Wyjątkowe spotkanie z bluesem pod zabytkową synagogą

W piątek na dziedzińcu Ośrodka Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się już po raz 10 Dąbrowska Noc Bluesowa. Jak co roku koncert zgromadził liczną publiczność. Samorząd powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Wystąpili „Ci Co Wcześniej” (band złożony z dąbrowskich i tarnowskich artystów, wśród których jest inicjator festiwalu i jeden z jego głównych organizatorów – Sebastian Lechowicz), "Szulerzy" z gościnnym udziałem Michała Kielaka. Zespół z 20-letnim bagażem doświadczeń jest finalistą III edycji popularnego programu telewizyjnego „Must be the Music – Tylko Muzyka”, Kielak to czołowy polski harmonijkarz, a także ex-członek legendarnej „Kasy Chorych”.

Na scenie pojawił się też Piotr Krakowski – kompozytor, trębacz, multiinstrumentalista i producent muzyczny, który współpracował między innymi ze Stanisławem Sojką czy Andrzejem Grabowskim.

Organizatorami wydarzenia byli Dąbrowski Dom Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Sebastian Lechowicz.

W piątek na dziedzińcu Ośrodka Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się już po raz 10 Dąbrowska Noc Bluesowa. Jak co roku koncert zgromadził liczną publiczność. Samorząd powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Wystąpili „Ci Co Wcześniej” (band złożony z dąbrowskich i tarnowskich artystów, wśród których jest inicjator festiwalu i jeden z jego głównych organizatorów – Sebastian Lechowicz), "Szulerzy" z gościnnym udziałem Michała Kielaka. Zespół z 20-letnim bagażem doświadczeń jest finalistą III edycji popularnego programu telewizyjnego „Must be the Music – Tylko Muzyka”, Kielak to czołowy polski harmonijkarz, a także ex-członek legendarnej „Kasy Chorych”. Na scenie pojawił się też Piotr Krakowski – kompozytor, trębacz, multiinstrumentalista i producent muzyczny, który współpracował między innymi ze Stanisławem Sojką czy Andrzejem Grabowskim. Organizatorami wydarzenia byli Dąbrowski Dom Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Sebastian Lechowicz.