Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 100-lecie Urodzin, Mieszkanki Domu Opieki w Kupieninie

100-lecie Urodzin, Mieszkanki Domu Opieki w Kupieninie

100-lecie Urodzin, Mieszkanki Domu Opieki w Kupieninie

W dniu 14 czerwca br. w Domu Ludowym w Kupieninie odbyła się uroczystość Jubileuszu 100-lecia Urodzin Pensjonariuszki Domu Radosnej Starości w Kupieninie – Pani Stefanii Kantor. Dostojnej Jubilatce, gratulacje i życzenia złożył – Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, wraz z obecną dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie panią Agnieszką Anioł –Głuszek. Urodzinowe życzenia Pani Stefania Kantor przyjęła również od przedstawicieli Samorządu Gminy Mędrzechów. Oprawa tej niecodziennej uroczystości w postaci słowno – muzycznych występów, została przygotowana przez dyrekcję, personel i innych pensjonariuszy placówki.

Pani Stefania Kantor z domu Tryba, urodziła się 14 czerwca 1910 roku w Skrzyszowie k/ Tarnowa.
W tej miejscowości spędziła 84 lata. Wraz z mężem, prowadziła w Skrzyszowie gospodarstwo rolne. Po śmierci męża, postanowiła przepisać dom i część gospodarstwa, na rzecz swojego sąsiada Czesława Niemca i zamieszkać w Domu Radosnej Starości w Kupieninie. Pan Czesław Niemiec – obecny na uroczystości 100-lecia Urodzin Pani Stefanii, - wraz z rodziną od lat regularnie odwiedza i interesuje się losem Pani Stefanii.
Dostojna Jubilatka mieszka w Kupieninie od 1996 roku.

W dniu 14 czerwca br. w Domu Ludowym w Kupieninie odbyła się uroczystość Jubileuszu 100-lecia Urodzin Pensjonariuszki Domu Radosnej Starości w Kupieninie – Pani Stefanii Kantor. Dostojnej Jubilatce, gratulacje i życzenia złożył – Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, wraz z obecną dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie panią Agnieszką Anioł –Głuszek. Urodzinowe życzenia Pani Stefania Kantor przyjęła również od przedstawicieli Samorządu Gminy Mędrzechów. Oprawa tej niecodziennej uroczystości w postaci słowno – muzycznych występów, została przygotowana przez dyrekcję, personel i innych pensjonariuszy placówki. Pani Stefania Kantor z domu Tryba, urodziła się 14 czerwca 1910 roku w Skrzyszowie k/ Tarnowa.W tej miejscowości spędziła 84 lata. Wraz z mężem, prowadziła w Skrzyszowie gospodarstwo rolne. Po śmierci męża, postanowiła przepisać dom i część gospodarstwa, na rzecz swojego sąsiada Czesława Niemca i zamieszkać w Domu Radosnej Starości w Kupieninie. Pan Czesław Niemiec – obecny na uroczystości 100-lecia Urodzin Pani Stefanii, - wraz z rodziną od lat regularnie odwiedza i interesuje się losem Pani Stefanii.Dostojna Jubilatka mieszka w Kupieninie od 1996 roku.