Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 103 urodziny mieszkanki powiatu

103 urodziny mieszkanki powiatu

103 urodziny mieszkanki powiatu

Pani Julia Michalak z Gruszowa Wielkiego świętowała 15 kwietnia br. swoje 103 urodziny. W tym dniu solenizantka przyjęła życzenia nie tylko od rodziny i przyjaciół ale również od przedstawicieli samorządu Powiatu Dąbrowskiego oraz Gminy Dąbrowa Tarnowska.

Z adresem okolicznościowym i bukietami kwiatów jubilatkę odwiedzili Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek. Życzenia złożyli również Sekretarz Gminy Dąbrowa Tarnowska Stanisław Ryczek, Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz, Sołtys Gruszowa Wielkiego Józefa Taraska, a także Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbrowie Tarnowskiej Magdalena Pinas.

Świętowanie 103 urodzin Pani Julii Michalak rozpoczęło się Mszą św. odprawioną w intencji Jubilatki w Kościele Parafialnym w Gruszowie Wielkim. Dalsze uroczystości, uświetnione przez zespół Albatros, odbyły się w Domu Ludowym w Gruszowie Wielkim.

Pani Julia Michalak z domu Perczak urodziła się 15 kwietnia 1909 r. w Gruszowie Wielkim. Z wsią rodzinną związane jest całe Jej życie, gdzie uczęszczała do szkoły, wychowywała się, a także tu wychowała pięcioro dzieci. W młodości wyjechała do Francji, gdzie pracowała w cukrowni. We Francji wyszła za mąż za Stanisława Michalaka. W 1933 roku wrócili razem do Polski i wspólnie prowadzili gospodarstwo rolne.

Całe życie Pani Julii wypełnione było zarówno codziennymi radościami, jak i smutkami, które spotykają każdego człowieka, ciężką pracą i troską o dobro najbliższych, zwłaszcza po śmierci męża. Czcigodna Jubilatka doczekała się 13 wnuków i 20 prawnuków.

Pani Julii życzymy dobrego zdrowia, pomyślności oraz radości z każdego dnia!

Pani Julia Michalak z Gruszowa Wielkiego świętowała 15 kwietnia br. swoje 103 urodziny. W tym dniu solenizantka przyjęła życzenia nie tylko od rodziny i przyjaciół ale również od przedstawicieli samorządu Powiatu Dąbrowskiego oraz Gminy Dąbrowa Tarnowska. Z adresem okolicznościowym i bukietami kwiatów jubilatkę odwiedzili Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek. Życzenia złożyli również Sekretarz Gminy Dąbrowa Tarnowska Stanisław Ryczek, Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz, Sołtys Gruszowa Wielkiego Józefa Taraska, a także Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbrowie Tarnowskiej Magdalena Pinas. Świętowanie 103 urodzin Pani Julii Michalak rozpoczęło się Mszą św. odprawioną w intencji Jubilatki w Kościele Parafialnym w Gruszowie Wielkim. Dalsze uroczystości, uświetnione przez zespół Albatros, odbyły się w Domu Ludowym w Gruszowie Wielkim. Pani Julia Michalak z domu Perczak urodziła się 15 kwietnia 1909 r. w Gruszowie Wielkim. Z wsią rodzinną związane jest całe Jej życie, gdzie uczęszczała do szkoły, wychowywała się, a także tu wychowała pięcioro dzieci. W młodości wyjechała do Francji, gdzie pracowała w cukrowni. We Francji wyszła za mąż za Stanisława Michalaka. W 1933 roku wrócili razem do Polski i wspólnie prowadzili gospodarstwo rolne. Całe życie Pani Julii wypełnione było zarówno codziennymi radościami, jak i smutkami, które spotykają każdego człowieka, ciężką pracą i troską o dobro najbliższych, zwłaszcza po śmierci męża. Czcigodna Jubilatka doczekała się 13 wnuków i 20 prawnuków. Pani Julii życzymy dobrego zdrowia, pomyślności oraz radości z każdego dnia!