Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 11 lutego spotkanie pn. "Historia i teraźniejszość Dworu Konopków w Oleśnie"

11 lutego spotkanie pn. "Historia i teraźniejszość Dworu Konopków w Oleśnie"

11 lutego spotkanie pn.
Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu oraz Zarząd Fundacji Pamięci Barona Feliksa Konopki zapraszają na spotkanie pn. "Historia i teraźniejszość Dworu Konopków w Oleśnie", które odbędzie się 11 lutego 2024 roku o godz. 17:00.
 
Będzie to niepowtarzalna okazja do zgłębienia przeszłości "Owczarni" oraz poznania planów renowacji tego urokliwego miejsca.
 
W programie:
  • Breńska linia Konopków - zarys historii rodziny - prelekcja Edyty Więcek.
  • Wokół wierszy barona Feliksa Konopki przy muzyce barona Jana Franciszka Konopki.
  • Renowacja dworu "owczarnia" - prezentacja arch. Artura Makowskiego.
  • Zaproszenie do podzielenia się wspomnieniami refleksjami na temat dworu.

Patronat medialny: Koncertowy Tarnów i okolice

Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu oraz Zarząd Fundacji Pamięci Barona Feliksa Konopki zapraszają na spotkanie pn. "Historia i teraźniejszość Dworu Konopków w Oleśnie", które odbędzie się 11 lutego 2024 roku o godz. 17:00.   Będzie to niepowtarzalna okazja do zgłębienia przeszłości "Owczarni" oraz poznania planów renowacji tego urokliwego miejsca.   W programie: Breńska linia Konopków - zarys historii rodziny - prelekcja Edyty Więcek. Wokół wierszy barona Feliksa Konopki przy muzyce barona Jana Franciszka Konopki. Renowacja dworu "owczarnia" - prezentacja arch. Artura Makowskiego. Zaproszenie do podzielenia się wspomnieniami refleksjami na temat dworu. Patronat medialny: Koncertowy Tarnów i okolice