Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 12 lipca Wielki Finał Dni Dąbrowy Tarnowskiej 2015!

12 lipca Wielki Finał Dni Dąbrowy Tarnowskiej 2015!

12 lipca  Wielki Finał Dni Dąbrowy Tarnowskiej 2015!

W tym roku impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę 12 lipca (początek o godz.15:00) tradycyjnie na parkingu C.H. „Dąbrowiak", podczas której będzie można posłuchać starych szlagierów śpiewanych przed II wojną światową na ulicach Lwowa („Biesiada Lwowska"), muzyki cygańskiej w wykonaniu „Caci Vorba", rocka młodzieżowego z nutką bluesową („Nie Ma Opcji", „Quelque Chose"). Jako gwiazda wieczoru wystąpi będący na fali wznoszącej „ENEJ" (około 21:00).

Program imprezy urozmaici plac zabaw z atrakcjami dla dzieci, pokaz sportowy w wykonaniu żużlowca Unii Tarnów Dawida Matury oraz pokaz driftingu zaprezentowany dzięki Maksymilianowi Miłosiowi (www.fajnysklep24.pl) i Urzędowi Miejskiemu w Dąbrowie Tarnowskiej przez uczestnika mistrzostw Polski w tej odmianie rajdów samochodowych – Wiesława Surowca. Tuż przed finałowym koncertem „Eneja" jeden z patronów medialnych – Radio RDN Małopolska zaprasza na konkursy z nagrodami na scenie w ramach „Kwadransu radiowego".

Oprócz koncertu z udziałem 5 zespołów muzycznych, w tym gwiazdy wieczoru – grupy „ENEJ", w niedzielę 12 lipca na uczestników VIII Spotkania Kultur czekać będą liczne atrakcje.

Dla najmłodszych przygotowano kilka dmuchanych zjeżdżalni, baseny z kulami wodnymi, eurobanji, kolejka elektryczna, przejażdżki kucykiem, peruki w różnych kolorach, „mała gastronomia" (grill, łakocie, lody, wata cukrowa, popcorn).

Miłośnicy sportów motorowych będą usatysfakcjonowani pokazem driftingu i możliwością spotkania z żużlowcem Unii Tarnów Dawidem Maturą.

Na koniec imprezy na niebie tradycyjnie rozbłysną efektowne fajerwerki.

Przypominamy, że ze względu na bezpieczeństwo uczestników imprezy masowej (jednej z największych w regionie), większa część ulicy Sucharskiego będzie zamknięta dla ruchu kołowego już od godz. 15:00.

Wstęp na Spotkanie Kultur – jak zawsze i niekoniecznie jak wszędzie wokół – wolny!

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski i Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej.

files/aktualnosci/2015/07_lipiec/09_12_lipca _Wielki_Final_Dni_Dabrowy_Tarnowskiej_2015/11DNI-DABROWY-TARNOWSKIEJ-2015-VII-SPOTKANIE-KULTUR-1600.jpg

Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej

W tym roku impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę 12 lipca (początek o godz.15:00) tradycyjnie na parkingu C.H. „Dąbrowiak", podczas której będzie można posłuchać starych szlagierów śpiewanych przed II wojną światową na ulicach Lwowa („Biesiada Lwowska"), muzyki cygańskiej w wykonaniu „Caci Vorba", rocka młodzieżowego z nutką bluesową („Nie Ma Opcji", „Quelque Chose"). Jako gwiazda wieczoru wystąpi będący na fali wznoszącej „ENEJ" (około 21:00). Program imprezy urozmaici plac zabaw z atrakcjami dla dzieci, pokaz sportowy w wykonaniu żużlowca Unii Tarnów Dawida Matury oraz pokaz driftingu zaprezentowany dzięki Maksymilianowi Miłosiowi (www.fajnysklep24.pl) i Urzędowi Miejskiemu w Dąbrowie Tarnowskiej przez uczestnika mistrzostw Polski w tej odmianie rajdów samochodowych – Wiesława Surowca. Tuż przed finałowym koncertem „Eneja" jeden z patronów medialnych – Radio RDN Małopolska zaprasza na konkursy z nagrodami na scenie w ramach „Kwadransu radiowego". Oprócz koncertu z udziałem 5 zespołów muzycznych, w tym gwiazdy wieczoru – grupy „ENEJ", w niedzielę 12 lipca na uczestników VIII Spotkania Kultur czekać będą liczne atrakcje. Dla najmłodszych przygotowano kilka dmuchanych zjeżdżalni, baseny z kulami wodnymi, eurobanji, kolejka elektryczna, przejażdżki kucykiem, peruki w różnych kolorach, „mała gastronomia" (grill, łakocie, lody, wata cukrowa, popcorn). Miłośnicy sportów motorowych będą usatysfakcjonowani pokazem driftingu i możliwością spotkania z żużlowcem Unii Tarnów Dawidem Maturą. Na koniec imprezy na niebie tradycyjnie rozbłysną efektowne fajerwerki. Przypominamy, że ze względu na bezpieczeństwo uczestników imprezy masowej (jednej z największych w regionie), większa część ulicy Sucharskiego będzie zamknięta dla ruchu kołowego już od godz. 15:00. Wstęp na Spotkanie Kultur – jak zawsze i niekoniecznie jak wszędzie wokół – wolny! Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski i Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej. Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej