Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej
14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Corocznie jest on uroczyście obchodzony w przedszkolach, szkołach i instytucjach związanych z oświatą, z okazji rocznicy powstania w 1773 roku Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w naszym kraju.
 
Z tej okazji Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz i Wicestarosta Krzysztof Bryk składają Dyrekcji szkół i przedszkoli, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Pracownikom Oświaty serdeczne życzenia!

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej,
w imieniu samorządu powiatowego
wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, a także Pracownikom szkół i przedszkoli
dziękujemy
za rzetelną pracę na rzecz oświaty, nauczania i wychowania młodego pokolenia.
Państwa codzienna i wytrwała praca, pełna poświęcenia i zaangażowania
zasługuje na szacunek i szczególne uznanie.

To dzięki Wam kolejne pokolenia młodzieży zdobywają wiedzę o świecie,
rozwijają swoje zainteresowania, budują relacje z rówieśnikami
i uczą się odpowiedzialności za własne czyny i decyzje.

Życzymy satysfakcji i zadowolenia z pracy zawodowej,
a także nieustającej
inspiracji, tak potrzebnej w pracy z młodymi ludźmi.

Niech ich sukcesy będą nie tylko
źródłem radości, ale także najlepszą motywacją
do podejmowania nowych wyzwań
edukacyjnych i wychowawczych.

Z wyrazami szacunku

Krzysztof Bryk
Wicestarosta Dąbrowski
Marta Chrabąszcz
Przewodnicząca Rady
Powiatu Dąbrowskiego
Lesław Wieczorek
Starosta Dąbrowski

 

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Corocznie jest on uroczyście obchodzony w przedszkolach, szkołach i instytucjach związanych z oświatą, z okazji rocznicy powstania w 1773 roku Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w naszym kraju.   Z tej okazji Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz i Wicestarosta Krzysztof Bryk składają Dyrekcji szkół i przedszkoli, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Pracownikom Oświaty serdeczne życzenia!   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu samorządu powiatowego wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, a także Pracownikom szkół i przedszkoli dziękujemy za rzetelną pracę na rzecz oświaty, nauczania i wychowania młodego pokolenia.Państwa codzienna i wytrwała praca, pełna poświęcenia i zaangażowania zasługuje na szacunek i szczególne uznanie. To dzięki Wam kolejne pokolenia młodzieży zdobywają wiedzę o świecie, rozwijają swoje zainteresowania, budują relacje z rówieśnikami i uczą się odpowiedzialności za własne czyny i decyzje. Życzymy satysfakcji i zadowolenia z pracy zawodowej, a także nieustającej inspiracji, tak potrzebnej w pracy z młodymi ludźmi. Niech ich sukcesy będą nie tylko źródłem radości, ale także najlepszą motywacją do podejmowania nowych wyzwań edukacyjnych i wychowawczych. Z wyrazami szacunku Krzysztof BrykWicestarosta Dąbrowski Marta Chrabąszcz Przewodnicząca RadyPowiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski