Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej

Zapraszamy na koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej

Zapraszamy na koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej

Biuro Programu „Niepodległa”, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Parafia pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, który odbędzie się w sobotę 15 sierpnia 2020 r. Koncert odbędzie się o godzinie 18:50, tuż po wieczornej mszy świętej.

Koncert w wykonaniu kilkunastu muzyków - solistów z Filharmonii Krakowskiej oraz instrumentalistów z Stowarzyszenia „Passionart” - odbędzie się na placu przed kościołem parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnicy koncertu będą mieli okazję nie tylko wysłuchać pieśni patriotycznych, ale także wspólnie artystami z Filharmonii zaśpiewać takie utwory jak np.: „Przybyli ułani pod okienko, ”Wojenko, wojenko”, „Piechota”, „O mój rozmarynie” czy też „Pierwsza Brygada”.

Celem organizacji tego wyjątkowego koncertu jest upamiętnienie zwycięstwa oręża polskiego w wojnie polsko - bolszewickiej i Bitwie Warszawskiej 1920 roku, uczczenie pamięci bohaterów oraz podkreślenie zwycięstwa Państwa Polskiego nad powodzią bolszewickiej inwazji.

Impreza organizowana jest w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia są zobowiązani do zapoznania się oraz do przestrzegania Regulaminu organizacji i uczestnictwa w imprezie plenerowej pn. „15 sierpnia – Powiat Dąbrowski Pamięta”.

Pragnąc zachęcić Państwa do wzięcia udziału w koncercie zapraszamy do wysłuchania jednego z utworów wykonywanych przez krakowskich artystów:

Biuro Programu „Niepodległa”, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Parafia pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, który odbędzie się w sobotę 15 sierpnia 2020 r. Koncert odbędzie się o godzinie 18:50, tuż po wieczornej mszy świętej. Koncert w wykonaniu kilkunastu muzyków - solistów z Filharmonii Krakowskiej oraz instrumentalistów z Stowarzyszenia „Passionart” - odbędzie się na placu przed kościołem parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnicy koncertu będą mieli okazję nie tylko wysłuchać pieśni patriotycznych, ale także wspólnie artystami z Filharmonii zaśpiewać takie utwory jak np.: „Przybyli ułani pod okienko, ”Wojenko, wojenko”, „Piechota”, „O mój rozmarynie” czy też „Pierwsza Brygada”. Celem organizacji tego wyjątkowego koncertu jest upamiętnienie zwycięstwa oręża polskiego w wojnie polsko - bolszewickiej i Bitwie Warszawskiej 1920 roku, uczczenie pamięci bohaterów oraz podkreślenie zwycięstwa Państwa Polskiego nad powodzią bolszewickiej inwazji. Impreza organizowana jest w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszyscy uczestnicy wydarzenia są zobowiązani do zapoznania się oraz do przestrzegania Regulaminu organizacji i uczestnictwa w imprezie plenerowej pn. „15 sierpnia – Powiat Dąbrowski Pamięta”. Pragnąc zachęcić Państwa do wzięcia udziału w koncercie zapraszamy do wysłuchania jednego z utworów wykonywanych przez krakowskich artystów: Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin koncertu 15 sierpnia 2020 r..pdf