Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dziś Dzień Ojca

Dziś Dzień Ojca

Dziś Dzień Ojca

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. To święto, które jest szczególną okazją, aby wyrazić wdzięczność i szacunek ojcom za miłość, opiekę, troskę i trud wychowania.

Ojciec tak jak matka ma otaczać swoje dzieci opieką, powinien służyć radą, wprowadzać w dorosłe życie i nauczać samodzielności. Pełni rolę głowy rodziny i nam nim spoczywa obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swojej rodzinie.

Nie zapomnijmy dziś złożyć życzeń swoim ojcom, wyrazić wdzięczność i powiedzieć jak bardzo są ważni dla nas.

 

Drodzy Ojcowie!

W dniu Waszego święta
w imieniu samorządu Powiatu Dąbrowskiego
składamy serdeczne życzenia:
zdrowia, wszelkiej pomyślności,
a przede wszystkim zadowolenia ze swoich dzieci,
zarówno tych małych, jak i dorosłych.

Niech będą zawsze dla Was powodem do dumy, a także wsparciem!

Krzysztof Bryk
Wicestarosta Dąbrowski
Marta Chrabąszcz
Przewodnicząca Rady
Powiatu Dąbrowskiego
Lesław Wieczorek
Starosta Dąbrowski

 

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. To święto, które jest szczególną okazją, aby wyrazić wdzięczność i szacunek ojcom za miłość, opiekę, troskę i trud wychowania. Ojciec tak jak matka ma otaczać swoje dzieci opieką, powinien służyć radą, wprowadzać w dorosłe życie i nauczać samodzielności. Pełni rolę głowy rodziny i nam nim spoczywa obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swojej rodzinie. Nie zapomnijmy dziś złożyć życzeń swoim ojcom, wyrazić wdzięczność i powiedzieć jak bardzo są ważni dla nas.   Drodzy Ojcowie! W dniu Waszego święta w imieniu samorządu Powiatu Dąbrowskiego składamy serdeczne życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim zadowolenia ze swoich dzieci, zarówno tych małych, jak i dorosłych. Niech będą zawsze dla Was powodem do dumy, a także wsparciem! Krzysztof Bryk Wicestarosta Dąbrowski Marta Chrabąszcz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski