Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę

  Blisko 100 wolontariuszy przygotowuje się do 23. Finału WOŚP w Powiecie Dąbrowskim, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 stycznia. 

  Oprócz tradycyjnej kwesty wspierającej opiekę medyczną najmłodszych i seniorów w Polsce dąbrowski sztab organizuje koncert  „Głośno, radośnie, pożytecznie”, z którego dochód zasili konto Fundacji WOŚP. Koncert odbędzie się w Sali kina „Sokół” o godzinie 14.00.

  W jego programie moc atrakcji: zabawy integracyjne Misia Orkiestry z dziećmi, występy zespołów tanecznych („Sokoliki”, „Voce”, „Dance Star Studio” z DDK, „Fuego” z Gimnazjum nr 2), muzycznych („NIE MA OPCJI”, „THE LECHOWICZ FAMILY”, „QUELQUE CHOSE”, „AK 47”, „BLIGHT SIGN”), scenki kabaretowe w wykonaniu „Szalonych Drożdżówek” z Gimnazjum nr 2. Bilety na koncert w cenie 10 zł również zasilą konto Fundacji Jurka Owsiaka.
Podczas koncertu odbędzie się I część licytacji gadżetów Orkiestry (ich pełna lista z cenami wywoławczymi oraz wizualizacja znajduje się na stronie internetowej DDK i na Facebooku).

  Kontynuacją koncertu będzie podziękowanie dla wszystkich ludzi dobrego serca, podsumowanie finału wraz z II częścią licytacji gadżetów – przed Urzędem Miejskim od godz.19:15. Finał zakończy tradycyjnie „światełko do nieba” o godz. 20:00.

  Blisko 100 wolontariuszy przygotowuje się do 23. Finału WOŚP w Powiecie Dąbrowskim, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 stycznia.    Oprócz tradycyjnej kwesty wspierającej opiekę medyczną najmłodszych i seniorów w Polsce dąbrowski sztab organizuje koncert  „Głośno, radośnie, pożytecznie”, z którego dochód zasili konto Fundacji WOŚP. Koncert odbędzie się w Sali kina „Sokół” o godzinie 14.00.   W jego programie moc atrakcji: zabawy integracyjne Misia Orkiestry z dziećmi, występy zespołów tanecznych („Sokoliki”, „Voce”, „Dance Star Studio” z DDK, „Fuego” z Gimnazjum nr 2), muzycznych („NIE MA OPCJI”, „THE LECHOWICZ FAMILY”, „QUELQUE CHOSE”, „AK 47”, „BLIGHT SIGN”), scenki kabaretowe w wykonaniu „Szalonych Drożdżówek” z Gimnazjum nr 2. Bilety na koncert w cenie 10 zł również zasilą konto Fundacji Jurka Owsiaka. Podczas koncertu odbędzie się I część licytacji gadżetów Orkiestry (ich pełna lista z cenami wywoławczymi oraz wizualizacja znajduje się na stronie internetowej DDK i na Facebooku).   Kontynuacją koncertu będzie podziękowanie dla wszystkich ludzi dobrego serca, podsumowanie finału wraz z II częścią licytacji gadżetów – przed Urzędem Miejskim od godz.19:15. Finał zakończy tradycyjnie „światełko do nieba” o godz. 20:00.