Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 27 marca akcja "Sadzonki za elektroodpady"! Zapraszamy!

27 marca akcja "Sadzonki za elektroodpady"! Zapraszamy!

27 marca akcja
Masz stare urządzenia elektryczne lub elektroniczne, które leżą bezużyteczne w domu? Pomożemy ci się ich pozbyć!
Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron oraz Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek zapraszają do wzięcia udziału w akcji Sadzonki za Elektroodpady zorganizowanej w ramach obchodów III Małopolskiego Dnia dla Klimatu.
 
Jest to druga odsłona cieszącej się dużym zainteresowaniem akcji. W ubiegłym roku udało się zebrać 3 tony odpadów! Rozdaliśmy wówczas 1000 sadzonek drzew, krzewów i kwiatów.
 
27 marca 2024 roku na parkingu przed Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej można będzie otrzymać sadzonki kwiatów i drzew za przyniesienie elektroodpadów.
 
Nasza akcja nie tylko pomaga w walce ze zanieczyszczeniem środowiska, ale także promuje świadomość ekologiczną i odpowiedzialność społeczną. Poprzez oddawanie elektroodpadów i otrzymywanie sadzonek, zachęcamy do refleksji nad sposobem, w jaki gospodarujemy zasobami naszej planety.
 
Dodatkowo, nasza inicjatywa angażuje społeczność lokalną, integrując ludzi w wspólnym celu. To nie tylko okazja do działania na rzecz środowiska, ale także możliwość spotkania się i wymiany doświadczeń z innymi osobami, które mają podobne wartości i cele.
Przypominamy, że elektroodpady nie powinny być wyrzucane do zwykłych koszy na śmieci, ponieważ mogą one zawierać substancje szkodliwe dla środowiska i zdrowia. Dzięki naszej akcji mają one szansę zostać odpowiednio zutylizowane lub poddane recyklingowi.
Dołącz do naszej akcji i razem sprawmy, że nasza planeta stanie się czystsza i zdrowsza dla przyszłych pokoleń!
 
Masz stare urządzenia elektryczne lub elektroniczne, które leżą bezużyteczne w domu? Pomożemy ci się ich pozbyć! Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron oraz Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek zapraszają do wzięcia udziału w akcji Sadzonki za Elektroodpady zorganizowanej w ramach obchodów III Małopolskiego Dnia dla Klimatu.   Jest to druga odsłona cieszącej się dużym zainteresowaniem akcji. W ubiegłym roku udało się zebrać 3 tony odpadów! Rozdaliśmy wówczas 1000 sadzonek drzew, krzewów i kwiatów.   27 marca 2024 roku na parkingu przed Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej można będzie otrzymać sadzonki kwiatów i drzew za przyniesienie elektroodpadów.   Nasza akcja nie tylko pomaga w walce ze zanieczyszczeniem środowiska, ale także promuje świadomość ekologiczną i odpowiedzialność społeczną. Poprzez oddawanie elektroodpadów i otrzymywanie sadzonek, zachęcamy do refleksji nad sposobem, w jaki gospodarujemy zasobami naszej planety.   Dodatkowo, nasza inicjatywa angażuje społeczność lokalną, integrując ludzi w wspólnym celu. To nie tylko okazja do działania na rzecz środowiska, ale także możliwość spotkania się i wymiany doświadczeń z innymi osobami, które mają podobne wartości i cele. Przypominamy, że elektroodpady nie powinny być wyrzucane do zwykłych koszy na śmieci, ponieważ mogą one zawierać substancje szkodliwe dla środowiska i zdrowia. Dzięki naszej akcji mają one szansę zostać odpowiednio zutylizowane lub poddane recyklingowi. Dołącz do naszej akcji i razem sprawmy, że nasza planeta stanie się czystsza i zdrowsza dla przyszłych pokoleń!