Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 29 lutego rusza konkurs grantowy FIO Małopolska Lokalnie dla małopolskich społeczników

29 lutego rusza konkurs grantowy FIO Małopolska Lokalnie dla małopolskich społeczników

29 lutego rusza konkurs grantowy FIO Małopolska Lokalnie dla małopolskich społeczników

Mieszkacie w Małopolsce? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Grantowy FIO Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 5 000,00 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

- projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową;

- projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.

Nabór projektów rozpoczyna się 29 lutego 2020 roku i trwać będzie do 21 marca.

Czym różni się konkurs FIO Małopolska Lokalnie od innych?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze wypracowały formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Dofinansowanie otrzymają innowacyjne projekty na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz przemyślane projekty rozwojowe dla organizacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.malopolskalokalnie.pl oraz uzyskać na spotkaniach informacyjnych, których terminy są podawane na bieżąco na powyższej stronie internetowej i Facebook.

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

Źródło: Stowarzyszenie Forum Oświatowe "KLUCZE" 21.02.2020 rok

Mieszkacie w Małopolsce? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Grantowy FIO Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł! Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 5 000,00 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia: - projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową; - projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych. Nabór projektów rozpoczyna się 29 lutego 2020 roku i trwać będzie do 21 marca. Czym różni się konkurs FIO Małopolska Lokalnie od innych? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze wypracowały formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Dofinansowanie otrzymają innowacyjne projekty na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz przemyślane projekty rozwojowe dla organizacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.malopolskalokalnie.pl oraz uzyskać na spotkaniach informacyjnych, których terminy są podawane na bieżąco na powyższej stronie internetowej i Facebook. Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie. Źródło: Stowarzyszenie Forum Oświatowe "KLUCZE" 21.02.2020 rok