Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 30 kwietnia będą rozdawane flagi dla mieszkańców powiatu

30 kwietnia będą rozdawane flagi dla mieszkańców powiatu

30 kwietnia będą rozdawane flagi dla mieszkańców powiatu

2 maja będziemy świętować Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W związku z tym w piątek 30 kwietnia 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej będzie można otrzymać bezpłatnie biało-czerwoną flagę.

Flagi będzie można odebrać w Punkcie Podawczym Starostwa Powiatowego (przy głównym wejściu od ul. Berka Joselewicza) oraz w Wydziale Komunikacji i Transportu od godziny 8:00 do wyczerpania zapasów.

Będą to flagi tradycyjne do wywieszenia na drzewcu, samochodowe (z uchwytem na szybę) oraz papierowe flagietki, które zazwyczaj były rozdawane podczas patriotycznych pochodów w maju i listopadzie.

Serdecznie zapraszamy do odbioru flag, by udekorować swoje mieszkania i domy biało-czerwonymi barwami! Jest to piękny gest – wyraz naszego patriotyzmu.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 14 642 24 31 wew. 240

Uczcijmy to Święto wspólnie i wywieśmy biało-czerwone flagi.
Prezentując flagę narodową dajmy wyraz naszego patriotyzmu
i pamięci o datach ważnych dla naszej Ojczyzny!

2 maja będziemy świętować Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W związku z tym w piątek 30 kwietnia 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej będzie można otrzymać bezpłatnie biało-czerwoną flagę. Flagi będzie można odebrać w Punkcie Podawczym Starostwa Powiatowego (przy głównym wejściu od ul. Berka Joselewicza) oraz w Wydziale Komunikacji i Transportu od godziny 8:00 do wyczerpania zapasów. Będą to flagi tradycyjne do wywieszenia na drzewcu, samochodowe (z uchwytem na szybę) oraz papierowe flagietki, które zazwyczaj były rozdawane podczas patriotycznych pochodów w maju i listopadzie. Serdecznie zapraszamy do odbioru flag, by udekorować swoje mieszkania i domy biało-czerwonymi barwami! Jest to piękny gest – wyraz naszego patriotyzmu. Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 14 642 24 31 wew. 240 Uczcijmy to Święto wspólnie i wywieśmy biało-czerwone flagi. Prezentując flagę narodową dajmy wyraz naszego patriotyzmu i pamięci o datach ważnych dla naszej Ojczyzny!