Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 30 maja Dniem Rodzicielstwa Zastępczego

30 maja Dniem Rodzicielstwa Zastępczego

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego Starosta Dąbrowski wraz z Pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej pragną wyrazić podziękowanie za pełną oddania i pasji pracę wszystkim Rodzinom Zastępczym z terenu Powiatu Dąbrowskiego życząc jednocześnie wdzięczności tych którym służą pomocą.

Rodzicielstwo zastępcze to jedna z najpiękniejszych misji jaką może podjąć każdy człowiek. Przyjąć do własnej rodziny dziecko, ofiarować mu swą miłość i troskę.

Wprowadzać je w dorosłe życie, dzielić z nim radości i smutki. To doprawdy jeden z wielkich darów jakie można ofiarować drugiemu człowiekowi. I na szczęście przybywa w naszym Powiecie osób, które chcą podjąć tak szlachetną misję.

opracowanie: PCPR w DT

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego Starosta Dąbrowski wraz z Pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej pragną wyrazić podziękowanie za pełną oddania i pasji pracę wszystkim Rodzinom Zastępczym z terenu Powiatu Dąbrowskiego życząc jednocześnie wdzięczności tych którym służą pomocą. Rodzicielstwo zastępcze to jedna z najpiękniejszych misji jaką może podjąć każdy człowiek. Przyjąć do własnej rodziny dziecko, ofiarować mu swą miłość i troskę. Wprowadzać je w dorosłe życie, dzielić z nim radości i smutki. To doprawdy jeden z wielkich darów jakie można ofiarować drugiemu człowiekowi. I na szczęście przybywa w naszym Powiecie osób, które chcą podjąć tak szlachetną misję. opracowanie: PCPR w DT